e-Dominet dla firm

Dominet Bank wprowadził internetowy dostęp do rachunków bieżących dla firm. Dzięki temu przedsiębiorcy korzystający z usług Banku, będą mieli ciągły – 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – i bezpłatny dostęp do swojego konta, a opłata za przelew na rachunek w innym banku wyniesie 50 groszy.
„Częścią strategii Dominet Banku jest sukcesywne rozszerzanie portfolio oraz udostępnianie dodatkowych usług w ramach poszczególnych produktów. Starając się podnosić komfort korzystania z usług Dominet Banku naszą standardową ofertę dla podmiotów gospodarczych wzbogaciliśmy o możliwość dostępu do rachunku bieżącego firmy w serwisie e-Dominet. Teraz przedsiębiorca będzie miał możliwość korzystania z konta w siedzibie własnej firmy. Mamy nadzieję, że zarówno wzbogacenie oferty, jak i preferencyjne promocyjne warunki znajdą uznanie w oczach naszych klientów” – mówi Sylwester Cacek, przewodniczący rady nadzorczej Dominet Banku.

Bankowość internetowa Dominet Banku jest szybkim i łatwym dostępem do konta, zapewniającym bezpieczeństwo i poufność przeprowadzanych transakcji. Korzystający z niej przedsiębiorcy mają możliwość dokonywania wybranych transakcji za pomocą sieci internet, np. przelewów krajowych. Mają oni również wgląd do zestawień dokonanych transakcji i stanu rachunku oraz mogą zakładać lokaty.

Ponadto, wszystkie firmy, które – podobnie jak Dominet Bank – obchodzą w tym roku jubileusz 15-lecia mogą skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej związanej z założeniem rachunku bieżącego – walutowego bądź złotowego.

www.dominet.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top