e-Dominet dla firm

Dominet Bank wprowadził internetowy dostęp do rachunków bieżących dla firm. Dzięki temu przedsiębiorcy korzystający z usług Banku, będą mieli ciągły – 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – i bezpłatny dostęp do swojego konta, a opłata za przelew na rachunek w innym banku wyniesie 50 groszy.
„Częścią strategii Dominet Banku jest sukcesywne rozszerzanie portfolio oraz udostępnianie dodatkowych usług w ramach poszczególnych produktów. Starając się podnosić komfort korzystania z usług Dominet Banku naszą standardową ofertę dla podmiotów gospodarczych wzbogaciliśmy o możliwość dostępu do rachunku bieżącego firmy w serwisie e-Dominet. Teraz przedsiębiorca będzie miał możliwość korzystania z konta w siedzibie własnej firmy. Mamy nadzieję, że zarówno wzbogacenie oferty, jak i preferencyjne promocyjne warunki znajdą uznanie w oczach naszych klientów” – mówi Sylwester Cacek, przewodniczący rady nadzorczej Dominet Banku.

Bankowość internetowa Dominet Banku jest szybkim i łatwym dostępem do konta, zapewniającym bezpieczeństwo i poufność przeprowadzanych transakcji. Korzystający z niej przedsiębiorcy mają możliwość dokonywania wybranych transakcji za pomocą sieci internet, np. przelewów krajowych. Mają oni również wgląd do zestawień dokonanych transakcji i stanu rachunku oraz mogą zakładać lokaty.

Ponadto, wszystkie firmy, które – podobnie jak Dominet Bank – obchodzą w tym roku jubileusz 15-lecia mogą skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej związanej z założeniem rachunku bieżącego – walutowego bądź złotowego.

www.dominet.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry