e-Kiosk.pl dla klientów Orange

Wraz z EURO 2008 rusza wspólna akcja promocyjna e-Kiosk.pl i sklepu internetowego Orange. Umożliwi ona kibicom m.in. zakup e-wydania Przeglądu Sportowego za złotówkę netto. Pisma będą udostępniane klientom w systemie e-Kiosk, a o akcji klienci Orange zostaną poinformowani SMS-ami.
Dotychczasowi użytkownicy Orange będą mogli wysłać SMS o treści: „EURO 2008” pod numer 71000 za 1 zł + VAT. W odpowiedzi otrzymają kod aktywacyjny, uprawniający do pobrania z serwisu e-Kiosk.pl aktualnego wydania Przeglądu Sportowego w wersji elektronicznej (czyli w postaci tzw. e-wydania).

Dla nowych klientów biznesowych Orange przygotowało niespodziankę w postaci darmowej miesięcznej e-prenumeraty Przeglądu Sportowego. Wystarczy kupić dowolny telefon na www.orange.pl/dlafirm i dokonać aktywacji podczas trwania EURO 2008. Ponadto wszyscy użytkownicy Orange dostaną możliwość zakupu e-prenumeraty Przeglądu Sportowego w atrakcyjnej, promocyjnej cenie.
A wszystko to z okazji EURO 2008, aby umilić kibicowanie i cieszyć się codzienną dawką sportowych wrażeń bez wychodzenia z domu.

Wpisy promowane

  • Ile trwa budowa domu?
    Czas budowy domu jednorodzinnego zależy od wielu czynników, takich jak wielkość domu, stopień skomplikowania projektu, rodzaj materiałów i umiejętności wykonawców. ...
  • Dlaczego warto wynająć manipulator do szyb na budowę?
    Dlaczego warto wynająć manipulator do szyb na budowę? To proste — podnośnik dźwigowy z przyssawką pozwala na szybkie i bezpieczne ...

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top