e-Księgowy.PIT.pl – rozwiązanie dla przedsiębiorczych

Po usługach e-doradca.PIT.pl, oraz e-porady.PIT.pl portal podatkowy PIT.pl zaprezentował kolejne rozwiązanie – platformę dla przedsiębiorczych e-Księgowy.PIT.pl.

Sukcesy usług e-doradca.PIT.pl oraz e-porady.PIT.pl, skłoniły zarząd portalu podatkowego PIT.pl do uruchomienia kolejnych rozwiązań e-commerce skierowanych do użytkowników serwisu. Platforma dla przedsiębiorczych e-księgowy.PIT.pl to miejsce gdzie w trzech krokach osoba prowadząca działalność gospodarczą może zlecić i podpisać umowę na prowadzenie księgowości dla swojej firmy.

Poza oczywistymi korzyściami płynącymi z wyboru outsourcingu prowadzenia księgowości: oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów, gdyż klient nie musi na bieżąco śledzić wszystkich zmian oraz interpretować zapisów prawnych, otrzymuje dwie dodatkowe wartości. Przede wszystkim jest to gwarancja jakości usług rekomendowanych na platformie biur rachunkowych. W przypadku sytuacji spornych klient może złożyć reklamację do PIT.pl, który zajmie się rozstrzygnięciem sporu. Konsekwencje dla nieuczciwych biur są dotkliwe z usunięciem z platformy włącznie. Obok gwarancji jakości każdy z klientów korzystających z e-ksiegowy.PIT.pl uzyskuje bezpłatny dostęp do bazy e-porad, z prawem do zadawania nieograniczonej ilości pytań do redakcji

Proces rekomendacji biur w PIT.pl był dość szczegółowy, wszystkie biura mają wieloletnie doświadczenie zawodowe (często ponad 10 lat), kwalifikacje i sukcesy mierzone wysokimi pozycjami w rankingach branżowych lub wysoką jakością usług potwierdzoną certyfikatami ISO. Wszystkie obsługują od lat dziesiątki podmiotów gospodarczych i posiadają niezbędne licencje, kompetencje i środki. Klient takiego biura rachunkowego może czuć się bezpiecznie, każde bowiem z nich materialnie odpowiada za świadczone usługi oraz posiada wykupioną polisę ubezpieczeniową.

Wraz ze wzrostem zaufania do portalu PIT.pl, nasi użytkownicy zaczęli sami dopytywać o to gdzie najlepiej zlecić prowadzenie księgowości, jak sprawdzić rzetelność świadczonych usług i czy możemy im kogoś polecić  mówi Artur M. Brzeziński – redaktor naczelny portalu. Postanowiliśmy zatem usystematyzować i zorganizować wiedzę jaka posiadamy i wziąć pełna odpowiedzialność za polecane biura rachunkowe.

Jacek Wawrowski – prezes zarządu PIT.pl usługę komentuje tak: Jest to kolejny etap rozwoju portali PIT.pl, które od dłuższego czasu poza generowaniem bezpłatnych profesjonalnych informacji podatkowych, świadczą lub organizują ośrodki z coraz szerszym zakresem usług w obszarze podatków. Obecny etap e-ksiegowy.pit.pl ma charakter pilotażu, który ma na celu doprowadzenie do do uruchomienia ogólnopolskiego programu sieci biur rachunkowych. Rynek tych usług w Polsce jest bardzo rozdrobniony i niestety bardzo zróżnicowany jakościowo. Chcemy dobrać najlepszych partnerów stworzyć dla nich dodatkowe ułatwienia w komunikacji z Klientami, wykorzystać wszystkie korzyści jakie może dać internet w obsłudze księgowej i co najważniejsze chcemy kontrolować jakość tych usług. Docelowo z wdrożenia programu skorzystają zarówno kancelarie podatkowe otrzymując poza dostępem do rzeszy użytkowników usługi dodane portalu PIT.pl, jak i Klienci – firmy – poprzez nowy efektywniejszy model współpracy.

www.e-ksiegowy.pit.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry