e-Księgowy.PIT.pl – rozwiązanie dla przedsiębiorczych

Po usługach e-doradca.PIT.pl, oraz e-porady.PIT.pl portal podatkowy PIT.pl zaprezentował kolejne rozwiązanie – platformę dla przedsiębiorczych e-Księgowy.PIT.pl.

Sukcesy usług e-doradca.PIT.pl oraz e-porady.PIT.pl, skłoniły zarząd portalu podatkowego PIT.pl do uruchomienia kolejnych rozwiązań e-commerce skierowanych do użytkowników serwisu. Platforma dla przedsiębiorczych e-księgowy.PIT.pl to miejsce gdzie w trzech krokach osoba prowadząca działalność gospodarczą może zlecić i podpisać umowę na prowadzenie księgowości dla swojej firmy.

Poza oczywistymi korzyściami płynącymi z wyboru outsourcingu prowadzenia księgowości: oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów, gdyż klient nie musi na bieżąco śledzić wszystkich zmian oraz interpretować zapisów prawnych, otrzymuje dwie dodatkowe wartości. Przede wszystkim jest to gwarancja jakości usług rekomendowanych na platformie biur rachunkowych. W przypadku sytuacji spornych klient może złożyć reklamację do PIT.pl, który zajmie się rozstrzygnięciem sporu. Konsekwencje dla nieuczciwych biur są dotkliwe z usunięciem z platformy włącznie. Obok gwarancji jakości każdy z klientów korzystających z e-ksiegowy.PIT.pl uzyskuje bezpłatny dostęp do bazy e-porad, z prawem do zadawania nieograniczonej ilości pytań do redakcji

Proces rekomendacji biur w PIT.pl był dość szczegółowy, wszystkie biura mają wieloletnie doświadczenie zawodowe (często ponad 10 lat), kwalifikacje i sukcesy mierzone wysokimi pozycjami w rankingach branżowych lub wysoką jakością usług potwierdzoną certyfikatami ISO. Wszystkie obsługują od lat dziesiątki podmiotów gospodarczych i posiadają niezbędne licencje, kompetencje i środki. Klient takiego biura rachunkowego może czuć się bezpiecznie, każde bowiem z nich materialnie odpowiada za świadczone usługi oraz posiada wykupioną polisę ubezpieczeniową.

Wraz ze wzrostem zaufania do portalu PIT.pl, nasi użytkownicy zaczęli sami dopytywać o to gdzie najlepiej zlecić prowadzenie księgowości, jak sprawdzić rzetelność świadczonych usług i czy możemy im kogoś polecić  mówi Artur M. Brzeziński – redaktor naczelny portalu. Postanowiliśmy zatem usystematyzować i zorganizować wiedzę jaka posiadamy i wziąć pełna odpowiedzialność za polecane biura rachunkowe.

Jacek Wawrowski – prezes zarządu PIT.pl usługę komentuje tak: Jest to kolejny etap rozwoju portali PIT.pl, które od dłuższego czasu poza generowaniem bezpłatnych profesjonalnych informacji podatkowych, świadczą lub organizują ośrodki z coraz szerszym zakresem usług w obszarze podatków. Obecny etap e-ksiegowy.pit.pl ma charakter pilotażu, który ma na celu doprowadzenie do do uruchomienia ogólnopolskiego programu sieci biur rachunkowych. Rynek tych usług w Polsce jest bardzo rozdrobniony i niestety bardzo zróżnicowany jakościowo. Chcemy dobrać najlepszych partnerów stworzyć dla nich dodatkowe ułatwienia w komunikacji z Klientami, wykorzystać wszystkie korzyści jakie może dać internet w obsłudze księgowej i co najważniejsze chcemy kontrolować jakość tych usług. Docelowo z wdrożenia programu skorzystają zarówno kancelarie podatkowe otrzymując poza dostępem do rzeszy użytkowników usługi dodane portalu PIT.pl, jak i Klienci – firmy – poprzez nowy efektywniejszy model współpracy.

www.e-ksiegowy.pit.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry