E-mail marketing, narzędzia Google, efekty „wow” – przegląd najważniejszych wydarzeń najbliższych dni

Opublikowano: 23 października 2015. Kategoria: Rynek.

W nadchodzących dwóch tygodniach, mimo jesiennej aury, na zainteresowanych czekać będzie duża dawka profesjonalnej wiedzy: głównie z obszaru marketingu internetowego. Przedstawiamy zestawienie ciekawych wydarzeń, które objęliśmy swoim patronatem medialnym. Sprawdźcie, gdzie z pewnością warto się wybrać!

26-30 października: JESIENNE SZKOLENIA FRESHMAILA

e-biznes_logoPod koniec października zespół FreshMaila wyruszy w Polskę, aby dzielić się swoją wiedzą na temat email marketingu. Kolejne edycje „FreshMaila na dzień dobry” oraz „Poranków z email marketingiem” to okazja na spotkanie z ekspertami z branży, zadanie nurtujących pytań i wymianę pomysłów. To wszystko przy dobrej kawie i ciastku, w przyjemnej kawiarnianej atmosferze.

3 listopada: WARSZTATY GOOGLE DAY

Warsztaty Google Day, czyli co każdy marketer powinien wiedzieć o narzędziach Google. Celem warsztatów jest m.in. poznanie kluczowych narzędzi – komercyjnych i bezpłatnych – udostępnionych przez potentata Google w sieci.

5-6 listopada: PIĄTA EDYCJA #E-BIZNES FESTIWALU

Patrzysz na kampanie konkurencji, myślisz „wow” i chciałbyś sam wywołać taki efekt? Zastanawiasz się, jak zaangażować społeczność za pomocą Snapchata? A może chciałbyś dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystać dane, które Twoi klienci zostawiają podczas wizyty w Twoim e-sklepie? Odpowiedź na te pytania – i setki innych – znajdziesz na tegorocznym #e-biznes festiwalu!

Dawid ZarazińskiE-mail marketing, narzędzia Google, efekty „wow” – przegląd najważniejszych wydarzeń najbliższych dni

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.