easyCALL łączy ze Skype

Telefonia internetowa easyCALL wprowadziła do swojej oferty nową usługę – możliwość realizacji bezpłatnych połączeń do użytkowników Skype. Jedynym kosztem jest opłata aktywacyjna za zdefiniowanie każdego odbiorcy.
Osoba, która chce zadzwonić do dowolnego użytkownika Skype nie musi już posiadać zainstalowanego oprogramowania Skype. Teraz może dzwonić poprzez bramkę VoIP – czyli nawet nie posiadać komputera – lub też poprzez ogólny numer dostępowy, czyli ze zwykłego telefonu. Tak więc użytkownicy easyCALL mogą łączyć się ze Skype bez używania słuchawek i mikrofonu, bez przywiązania kablem do komputera.

– W naszej usłudze, by móc wykonywać połączenia do użytkowników Skype, należy zdefiniować listę użytkowników tego programu do których zamierzamy dzwonić – stworzyć coś w rodzaju książki adresowej, w której wybranemu użytkownikowi Skype przyporządkowuje się określony numer. Następnie – wykonująć połączenie – wybieramy go z telefonu poprzedzając trzema zerami – np. użytkownik “jasio” otrzyma numer “1”, wówczas, aby zadzwonić do niego z telefonu należy wybrać “0001” – wyjaśnia działanie usługi Michał Jakubowski.

Poszerzenie palety świadczonych usług o możliwość wykonywania połączeń do użytkowników systemu Skype jest elementem strategii easyCALL.

– Uruchomienie tej usługi to kolejny krok w rozwoju naszej firmy. Konkurowanie na rynku telekomunikacyjnym wyłącznie cenami osiąga już swój kres – ceny naszych usług są wprawdzie bardzo niskie, ale u naszych konkurentów też takie bywają. Musimy zatem walczyć o klienta nie tylko cenami, ale coraz bogatszą ofertą zaawansowanych usług dodatkowych, dlatego właśnie stale poszerzamy możliwości systemu easyCALL. Wprowadzenie możliwości wykonywania połączeń do użytkowników Skype to tylko jeden z elementów naszej strategii. Zapewniam, że nie ostatni, już wkrótce nasi klienci otrzymają kolejne ciekawe możliwości – zapowiada Jakubowski.

Wykonywanie połączeń VoIP do użytkowników Skype jest w sieci easyCALL całkowicie bezpłatne. Jedynym kosztem jest opłata aktywacyjna za zdefiniowanie każdego odbiorcy.

– W Polsce z pewnością jesteśmy jedynym operatorem telekomunikacyjnym oferującym połączenia do użytkowników Skype. Co do świata to nie mogę wygłosić tak autorytatywnego stwierdzenia, ale nie udało znaleźć się nam innego operatora oferującego tego typu usługę. Możliwe więc, że w tej usłudze jesteśmy również światowymi pionierami – wyjawia Michał Jakubowski.

www.easycall.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry