easySHOP w ofercie Pro-Creation

Opublikowano: 14 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Agencja Pro-Creation oraz NEUTRON-IT podpisały umowę partnerską, na mocy której Pro-Creation rozszerzy swoją ofertę o sklep internetowy easySHOP oraz będzie wdrażać produkt Klientom NEUTRON-IT oraz własnym.

„Chcąc zapewnić naszym Klientom rozwiązanie, które ma rozbudowaną funkcjonalność i zarazem jest proste w obsłudze, zdecydowaliśmy się na wybór easySHOP. Produkt NEUTRON-IT odpowiada naszym wymaganiom zarówno pod względem możliwości jak i ceny” – powiedział Damian Szalewicz, Wiceprezes Zarządu Pro-Creation.

„Aby zagwarantować naszym Klientom wysoką jakość usług związanych z wdrożeniem easySHOP, zdecydowaliśmy się na współpracę z Pro-Creation. Fakt, iż agencja posiada doświadczenie w obsłudze zarówno dużych jak i mniejszych Klientów, gwarantuje powodzenie realizacji” – powiedział Michał Jakubowski, Prezes Zarządu NEUTRON-IT.

easySHOP jest pierwszym polskim sklepem internetowym sprzedawanym w pudełku. Przeznaczony jest dla małych i średnich firm, które w łatwy sposób chcą rozpocząć sprzedaż poprzez Internet. Umożliwia sprzedaż dowolnej ilości produktów, przechowuje informacje o klientach, zamówieniach, jest zintegrowany z systemem autoryzacji płatności elektronicznych eCard, z Pasażem Handlowym Onet.pl i najpopularniejszymi systemami wspomagającymi zarządzanie.

Może być utrzymywany u dowolnego providera zapewniającego serwer oparty o Linux lub Windows i baze MySQL. Jego administracja jest bardzo łatwa – może to zrobić osoba, która w stopniu podstawowym zna obsługę komputera.

http://www.pro-creation.pl
http://www.neutron-it.com

Sylwester KozakeasySHOP w ofercie Pro-Creation

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.