easySHOP w ofercie Pro-Creation

Agencja Pro-Creation oraz NEUTRON-IT podpisały umowę partnerską, na mocy której Pro-Creation rozszerzy swoją ofertę o sklep internetowy easySHOP oraz będzie wdrażać produkt Klientom NEUTRON-IT oraz własnym.

„Chcąc zapewnić naszym Klientom rozwiązanie, które ma rozbudowaną funkcjonalność i zarazem jest proste w obsłudze, zdecydowaliśmy się na wybór easySHOP. Produkt NEUTRON-IT odpowiada naszym wymaganiom zarówno pod względem możliwości jak i ceny” – powiedział Damian Szalewicz, Wiceprezes Zarządu Pro-Creation.

„Aby zagwarantować naszym Klientom wysoką jakość usług związanych z wdrożeniem easySHOP, zdecydowaliśmy się na współpracę z Pro-Creation. Fakt, iż agencja posiada doświadczenie w obsłudze zarówno dużych jak i mniejszych Klientów, gwarantuje powodzenie realizacji” – powiedział Michał Jakubowski, Prezes Zarządu NEUTRON-IT.

easySHOP jest pierwszym polskim sklepem internetowym sprzedawanym w pudełku. Przeznaczony jest dla małych i średnich firm, które w łatwy sposób chcą rozpocząć sprzedaż poprzez Internet. Umożliwia sprzedaż dowolnej ilości produktów, przechowuje informacje o klientach, zamówieniach, jest zintegrowany z systemem autoryzacji płatności elektronicznych eCard, z Pasażem Handlowym Onet.pl i najpopularniejszymi systemami wspomagającymi zarządzanie.

Może być utrzymywany u dowolnego providera zapewniającego serwer oparty o Linux lub Windows i baze MySQL. Jego administracja jest bardzo łatwa – może to zrobić osoba, która w stopniu podstawowym zna obsługę komputera.

http://www.pro-creation.pl
http://www.neutron-it.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top