easySHOP wprowadza mTransfer

Opublikowano: 19 lutego 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

NEUTRON-IT, producent sklepu internetowego easySHOP oraz mBank, pierwszy wirtualny bank w Polsce, detaliczna część BRE Banku SA – nawiązały współpracę w zakresie wdrożenia usługi mTRANSFER.

Na mocy podpisanej umowy NEUTRON-IT stworzył moduł integrujący program easySHOP z usługą mTRANSFER. Pozwala to na dokonywanie płatności przelewem w sklepach internetowych pracujących w oparciu o easySHOP. Nowa forma płatności za zamówione produkty umożliwia Klientom mBanku natychmiastowe oraz bezpieczne dokonywanie zakupów w sklepach internetowych bez podawania numeru karty płatniczej.

„mTRANSFER w ofercie mBanku jest już drugą usługą do płatności w Internecie po eKARCIE. Dzięki dwóm niezależnym formom transakcyjnym Klienci mogą decydować, którą wybrać: przelew z rachunku czy też płatności za pomocą karty. ” – mówi Piotr Gawron Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej BRE Banku SA, odpowiedzialny za mBank. „Wykonywanie operacji bankowych przy wykorzystaniu usługi mTRANSFER jest całkowicie bezpieczne. Hasło i identyfikator przekazywane są przez Klientów do mBanku przez Internet w formie zaszyfrowanej, przy użyciu protokołu SSL ze 128 bitowym kluczem szyfrującym, a hasła jednorazowe podawane przy zatwierdzaniu przelewu – gwarantują pełne bezpieczeństwo dokonywanych transakcji”

„Usługa mTRANSFER spotyka się z dużym zainteresowaniem zarówno klientów jak i sklepów internetowych.” – dodaje Michał Jakubowski – prezes NEUTRON-IT. „Płatność taka jest szybka, bezpieczna i wygodna.”

http://www.neutron-it.com

Sylwester KozakeasySHOP wprowadza mTransfer

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.