easySHOP wprowadza mTransfer

NEUTRON-IT, producent sklepu internetowego easySHOP oraz mBank, pierwszy wirtualny bank w Polsce, detaliczna część BRE Banku SA – nawiązały współpracę w zakresie wdrożenia usługi mTRANSFER.

Na mocy podpisanej umowy NEUTRON-IT stworzył moduł integrujący program easySHOP z usługą mTRANSFER. Pozwala to na dokonywanie płatności przelewem w sklepach internetowych pracujących w oparciu o easySHOP. Nowa forma płatności za zamówione produkty umożliwia Klientom mBanku natychmiastowe oraz bezpieczne dokonywanie zakupów w sklepach internetowych bez podawania numeru karty płatniczej.

„mTRANSFER w ofercie mBanku jest już drugą usługą do płatności w Internecie po eKARCIE. Dzięki dwóm niezależnym formom transakcyjnym Klienci mogą decydować, którą wybrać: przelew z rachunku czy też płatności za pomocą karty. ” – mówi Piotr Gawron Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej BRE Banku SA, odpowiedzialny za mBank. „Wykonywanie operacji bankowych przy wykorzystaniu usługi mTRANSFER jest całkowicie bezpieczne. Hasło i identyfikator przekazywane są przez Klientów do mBanku przez Internet w formie zaszyfrowanej, przy użyciu protokołu SSL ze 128 bitowym kluczem szyfrującym, a hasła jednorazowe podawane przy zatwierdzaniu przelewu – gwarantują pełne bezpieczeństwo dokonywanych transakcji”

„Usługa mTRANSFER spotyka się z dużym zainteresowaniem zarówno klientów jak i sklepów internetowych.” – dodaje Michał Jakubowski – prezes NEUTRON-IT. „Płatność taka jest szybka, bezpieczna i wygodna.”

http://www.neutron-it.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry