eBay.pl wystartował !

eBay.pl wystartował ! 1W czwartek wieczorem wystartował serwis aukcyjny eBay.pl, eBay.pl jest obecnie serwisem bezpłatnym, użytkownicy otrzymują również dostęp do aukcji międzynarodowych eBay.

Dyrektor ds marketingu eBay Polska, Przemysław Pluta, powiedział: ‘Otwarcie eBay.pl stwarza nowe możliwości rozwoju polskiego środowiska użytkowników handlu elektronicznego. Wiele z tych osób już teraz aktywnie handluje zarówno na giełdzie niemieckiej, jak i na innych naszych giełdach. eBay.pl daje wspaniałe możliwości osobom chcącym kupić wszelkiego rodzaju dobra, a także dla osób i firm chcących zaoferować swoje produkty na szerszym rynku’.

‘Skala wykorzystania Internetu w Polsce rośnie w fenomenalnym tempie, z góry się więc cieszymy na rozwój polskiej społeczności eBay. Dzięki gromadzonej przez lata globalnej wiedzy będziemy mogli dostarczyć polskim użytkownikom eBay’a giełdę pełną życia i radości, na której będzie można polegać w równie wysokim stopniu, co na każdej innej giełdzie eBay na całym świecie’ – powiedział Philipp Justus, wiceprezes i dyrektor generalny eBay Europe.

eBay Polska jest pierwszą w Europie Środkowo-Wschodniej lokalną wersją największego serwisu aukcyjnego świata.

Obecnie jest dostępnych ponad 41.000 wystawionych przedmiotów

http://www.ebay.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry