eCard przewidywalny- transakcje o wartości 6,5 mln zł

Przewidywania eCardu co do wzrostu obrotów w III kwartale sprawdziły się, polscy Internauci nie zawiedli oczekiwań i liczba oraz wartość transakcji po raz kolejny znacząco wzrosły.
Od 1.07.2002 do 30.09.2002 eCard zautoryzował i rozliczył 27421 transakcji na łączną kwotę 6,5 mln złotych. Jest to 23% wzrost obrotów i 18% wzrost liczby transakcji w stosunku do II kwartału tego roku. Obroty samego III kwartału stanowią 68% obrotów pierwszego półrocza 2002 roku. Średnia wartość pojedynczej transakcji w III kwartale tego roku wyniosła w sklepach obsługiwanych przez eCard 237 zł.

Łączna wartość autoryzowanych i rozliczonych transakcji w 2002 roku przekroczyła 15 mln zł. Średnia wartość transakcji w całym tym okresie wyniosła prawie 230 zł.

„Jestem przekonany, że w IV kwartale wyniki będą jeszcze lepsze – powiedział Piotr Kaczanowski Dyrektor Handlowy eCard S.A. – Wpływ na to będzie miał okres przedświąteczny, który tradycyjnie jest najlepszym okresem dla sprzedawców oraz podobnie jak w zeszłym roku akcja promocyjna PROeMOCJA VISA, która spotęguje efekt zakupów przedświątecznych”.

Akcja promocyjna PROeMOCJA VISA, którą eCard zorganizował wspólnie z VISA International oraz swoimi udziałowcami: BZ WBK S.A. oraz BRE Bank S.A. potrwa od 1 października do 10 grudnia i zakończy się losowaniem nagrody głównej w postaci samochodu osobowego.
„Do końca bieżącego roku planujemy jeszcze kilka przedsięwzięć, które z pewnością zaowocują nowymi rozwiązaniami zarówno dla naszych klientów obecnych jak i przyszłych oraz wyjdą naprzeciw oczekiwaniom kupujących w Internecie” – powiedział Allan Wodzyński Prezes Zarządu eCardu.

Obecnie na usługę autoryzacji kart płatniczych eCard zdecydowało się 332 serwisów internetowych, z których już 294 wdrożyło system autoryzacji kart online.

http://www.ecard.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top