ECM FileNet na platformie Linux

Opublikowano: 21 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Firma FileNet Corporation (Nasdaq: FILE) ogłosiła wsparcie dla platformy Linux.

Produkty z rodziny P8 oferowane przez FileNet dla korporacyjnych wersji środowisk SuSE i Red Hat Linux dostępne będą na początku bieżącego roku. Jako pierwsze na rynek trafią komponenty warstwy aplikacji dla sieci WWW. Wsparcie dla systemu Linux pozwala organizacjom zwiększyć stopę zwrotu z inwestycji w wiodące oprogramowanie ECM dostarczane przez FileNet dzięki rozszerzeniu możliwości systemu o elastyczne rozwiązania oferowane przez Linux.
System operacyjny Linux zdobywa coraz większą grupę zwolenników w korporacjach i agencjach rządowych dzięki elastyczności i skalowalności, które pozwalają obniżyć koszty operacyjne poprzez obsługę szerokiego zakresu scenariuszy wdrożeniowych i istniejących infrastruktur systemowych.

Wsparcie dla środowiska Linux oferowane przez firmę FileNet ma na celu zaspokojenie potrzeb klientów, związanych z serwerami WWW i serwerami aplikacji dla sieci WWW – właśnie w tym sektorze rynku Linux jest środowiskiem dominującym.

„Klienci wykorzystujący rozwiązania ECM FileNet w celu poprawy wydajności prowadzonej działalności i zwiększenia kontroli nad procesami biznesowymi oraz związanymi z nimi danymi kluczowymi dla działalności firmy, będą mogli wykorzystać środowisko Linux w odpowiednich obszarach posiadanego systemu, w których pozwoli ono obniżyć koszty i zaoferować wymaganą skalowalność” stwierdził Ken Fitzpatrick, odpowiedzialny za marketing w firmie FileNet. „Wsparcie środowiska Linux potwierdza politykę firmy FileNet, której celem jest zaoferowanie współpracy z szerokim zakresem platform oraz zagwarantowanie naszym klientom wolności wyboru.”

Na całym świecie ponad 4000 organizacji korzysta z rozwiązań ECM firmy FileNet, utworzonych z zamiarem poprawy procesów decyzyjnych poprzez wydajniejsze zarządzanie procesami biznesowymi i związanymi z nimi danymi kluczowymi dla działalności danej organizacji.

http://www.filenet.com

Sylwester KozakECM FileNet na platformie Linux

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.