ECM FileNetu zintegrowany z MS Office

Firma FileNet Corporation poinformowała dzisiaj o wsparciu dla oprogramowania Microsoft Office System.
Rozwiązanie umożliwia wielu użytkownikom współpracę i jednoczesne wprowadzanie i wymianę informacji. Integracja zaproponowana przez firmę FileNet obejmuje szereg aplikacji pakietu Office System, takich jak Word, Excel, PowerPoint i Outlook i oferuje użytkownikom dostęp do oprogramowania FileNet ECM bezpośrednio z aplikacji Office.

FileNet planuje również wsparcie dla oprogramowania Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003 – technologii umożliwiającej tworzenie inteligentnych portali łączących użytkowników, zespoły i zasoby informacyjne, tak aby użytkownicy mogli wykorzystywać informacje w procesach biznesowych i w ten sposób pomagać w szybszym podejmowaniu celniejszych decyzji biznesowych.

Technologia firmy FileNet umożliwia obecnie integrację z oprogramowaniem SharePoint Portal Server 2001 z częściami elementów sieci WWW i modułem obsługi protokołów używanymi podczas integracji repozytorium.

„Microsoft nadal jest dla nas najpopularniejszą platformą, co widać po statystykach sprzedaży – ponad 60 procent klientów wybiera platformę Microsoft przy wdrożeniu rozwiązań ECM FileNet” stwierdził David Caldeira, wice prezes ds. marketingu produktów w firmie FileNet. „Klienci mogą być spokojni, że posiadane przez nich rozwiązania FileNet będą obsługiwane przez nowe wersje aplikacji Microsoft i będą dalej pozytywnie wpływać na wydajność ich pracy dzięki udoskonalonym metodom obsługi informacji, procesów i komunikacji.”

„Kluczowym zadaniem pakietu Microsoft Office System jest zaoferowanie oprogramowania stanowiącego odpowiedź na potrzeby dotyczące współpracy, pojawiające się dzisiaj w środowiskach biurowych” stwierdził Mike Gelon, z grupy zarządzania produktami w firmie Microsoft Corp. „Z zadowoleniem przyjmujemy fakt, że firmie FileNet przyświeca ten sam cel i że oferowane rozwiązanie przyczyni się do wzrostu wydajności, skuteczności i poziomu współpracy wśród użytkowników oprogramowania Microsoft Office System.”

http://www.filenet.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top