Efektywne serwisy WWW z Webusability.pl

Serwis poruszający tematykę użyteczności, dostępności oraz efektywności mediów właśnie ma swoją oficjalną premierę w Sieci.

‘Serwis webusability.pl tworzyłem systematycznie przez ostatnie kilka miesięcy. Zawiera bardzo skondensowaną dawkę szalenie istotnej, acz mało jeszcze u nas popularnej wiedzy. Firma w której pracuję zdobyła ją w pracy dla największych międzynarodowych klientów. Uważam zatem, że tym bardziej docenią ją praktycy – ludzie bezpośrednio zajmujący się opieką nad  serwisami korporacyjnymi i biznesowymi.’ – mówi Tomek Karwatka, autor serwisu i pracownik jednej z agencji interaktywnych

W podzielony na kilka działów serwisie znaleźć można artykuły, prezentacje, linki do programów oraz serwisów poruszających tematykę web-usability.

‘Moją ambicją nie jest tworzenie kompletnego źródła wiedzy na temat usability. Webusability.pl to dobry punkt wyjścia dla wszystkich związanych z Internetem. Pokazuje globalne trendy, które charakteryzują najlepsze projekty w Sieci, tym samym zwraca uwagę na to czego powinno wymagać się od twórców serwisów WWW.’ – komentuje autor serwisu.

http://www.webusability.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry