Efektywne serwisy WWW z Webusability.pl

Opublikowano: 16 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis poruszający tematykę użyteczności, dostępności oraz efektywności mediów właśnie ma swoją oficjalną premierę w Sieci.

'Serwis webusability.pl tworzyłem systematycznie przez ostatnie kilka miesięcy. Zawiera bardzo skondensowaną dawkę szalenie istotnej, acz mało jeszcze u nas popularnej wiedzy. Firma w której pracuję zdobyła ją w pracy dla największych międzynarodowych klientów. Uważam zatem, że tym bardziej docenią ją praktycy – ludzie bezpośrednio zajmujący się opieką nad  serwisami korporacyjnymi i biznesowymi.' – mówi Tomek Karwatka, autor serwisu i pracownik jednej z agencji interaktywnych

W podzielony na kilka działów serwisie znaleźć można artykuły, prezentacje, linki do programów oraz serwisów poruszających tematykę web-usability.

'Moją ambicją nie jest tworzenie kompletnego źródła wiedzy na temat usability. Webusability.pl to dobry punkt wyjścia dla wszystkich związanych z Internetem. Pokazuje globalne trendy, które charakteryzują najlepsze projekty w Sieci, tym samym zwraca uwagę na to czego powinno wymagać się od twórców serwisów WWW.' – komentuje autor serwisu.

http://www.webusability.pl/

Sylwester KozakEfektywne serwisy WWW z Webusability.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.