eHandel, email marketing i IT – przegląd najważniejszych wydarzeń najbliższych dni

Najbliższe dwa tygodnie to solidna dawka branżowych wydarzeń. Gdzie warto się wybrać? Gdzie szukać wiedzy i inspiracji? Zapraszamy do naszego przeglądu imprez, którym udzieliliśmy naszego patronatu.

e-biznes logo bigNajważniejsze wydarzenie najbliższych dni, któremu e-biznes.pl udzielił swego patronatu medialnego jest oczywiście Kongres eHandlu. Zapowiada się doskonała okazja do poznania ekspertów pracujących przy największych firmach związanych z e-commerce w Polsce. Druga odsłona Kongresu w pierwszej kolejności przyniesie więcej tematów związanych z funkcjonowaniem w przestrzeni omni-channel commerce.

Ale nie będzie to jedyna okazja do inspirujących spotkań. Warto zwrócić uwagi na odbywające się już Poranki z email marketingiem. To cykl wydarzeń, które mają za zadanie nie tylko rozwijać wiedzę marketerów, lecz również inspirować ich do tworzenia zarazem kreatywnych jak i efektywnych strategii oraz działań marketingowych.

W podobnej tematyce obracać będą się również uczestnicy Email Marketing Maratonu. Eksperci GetResponse organizują program pięciogodzinnych szkoleń w pięciu polskich miastach. Gościem specjalnym finałowego szkolenia w ramach tegorocznej edycji będzie Marcus Taylor.

Fani IT powinni zainteresować się zaś dwoma wydarzeniami. Pierwsze z nich to Linux & Security Days 2015, czyli organizowaną przez SUSE, NetIQ i Novell konferencję, odbywającą się w kilku miastach. Podczas spotkań zobaczyć będzie można nową wersję serwerów SUSE Linux Enterprise 12. Tematyka skupi się wokół systemów klastrowych, wirtualizacji, disaster recovery, narzędzi do kontroli konfiguracji urządzeń użytkowników i mobilnego dostępu do danych, systemów monitorowania bezpieczeństwa, w tym dostępu do aplikacji i plików.

Na koniec polecamy coś dla osób aspirujących do pracy w IT, czyli Ogólnopolskie Targi Pracy IT. Wydarzenia odbywające się na różnych uczelniach dedykowane są studentom oraz absolwentom kierunków związanych z informatyką, elektroniką, telekomunikacją, jak również wszystkim osobom zainteresowanym szeroko rozumianym IT. Polecamy!

KALENDARZ WSZYSTKICH WYDARZEŃ, KTÓRYM UDZIELILIŚMY SWEGO PATRONATU MEDIALNEGO ZNALEŹĆ MOŻNA NA STRONIE e-biznes.pl/patronujemy

 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry