eKONTO i eMAX mBanku najpopularniejsze

Klienci mBanku założyli już ponad 204 tys. rachunków, w tym 100 tys. rachunków eKONTO oraz 90 tys. rachunków eMAX.

eKONTO to nowoczesne konto osobiste. Od tradycyjnych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych różni się przede wszystkim znacznie wyższym oprocentowaniem (obecnie – 8,25% w skali roku). Efektywne oprocentowanie w skali roku wynosi 8,57% i jest porównywalne z lokatami terminowymi. Klienci mBanku mogą korzystać z 24 godzinnego dostępu do rachunku z dowolnego miejsca na świecie za pomocą nowoczesnych środków komunikacji (Internet, telefon, WAP i SMS). Karta płatnicza VISA Electron wydawana jest posiadaczom eKONTA bez opłat. eKONTO służy do gromadzenia środków finansowych przez Klientów indywidualnych.

eMAX to nowoczesny rachunek oszczędnościowy na żądanie, z bezpłatną kartą płatniczą VISA Electron. Od tradycyjnych rachunków na żądanie (a vista) różni się przede wszystkim znacznie wyższym oprocentowaniem, obecnie – 8,65% w skali roku (efektywnie 9,00%), 24 godzinnym dostępem z dowolnego miejsca na świecie. Dostęp za pomocą nowoczesnych środków komunikacji (Internet, telefon, WAP, SMS), proste zasady funkcjonowania oraz brak większości opłat i prowizji zapewniają wysoką konkurencyjność eMAX-a.
Karta płatnicza VISA Electron wydawana jest posiadaczom rachunku eMAX bez opłat. Rachunek eMAX jest prowadzony w złotych i służy gromadzeniu środków finansowych przez Klientów indywidualnych.

http://www.mBank.com.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry