EL2 na 15 urodziny Liberty

Liberty Poland SA obchodzi swoje 15-lecie. Z tej okazji Agencja Marketingu Mobilnego EL2 przygotowała wielki SMS-owy konkurs. Przez 5 tygodni wszyscy użytkownicy sieci Plus GSM będą mogli wziąć udział w SMS-owej zabawie.

Od 15 lat spółka z koroną Statuy Wolności – symbolu odwagi, niezależności i swobody – w znaku firmowym prowadzi swą działalność na polskim rynku. Liberty Poland SA powstała w 1990 r. i od tego czasu skutecznie realizuje wyznaczoną politykę firmową wraz ze spółkami należącymi do Grupy Liberty: EL2, Linią 1, Infogisem oraz Teleko.

‘Rocznica jest zawsze wyjątkowym wydarzeniem dla każdej firmy działającej na rynku. To czas podsumowań, analiz dotychczasowych dokonań, chwil trudnych i tych, które są okazją do dumy i radości’ – mówi Andrzej Ziemiński, Prezes Zarządu EL2. ‘Jednak ta rocznica jest dla nas szczególnie ważna. Dokonania Liberty na rynku polskim są bez wątpienia ogromne’ – kontynuuje Andrzej Ziemiński.

W 15 rocznicę działalności Liberty na rynku polskim zorganizowano wiele atrakcji kierowanych do wszystkich, dzięki którym firma cieszy się zaufaniem i ogromną popularnością. Wśród atrakcji należy wspomnieć o promocyjnych cenach niektórych produktów, towarzyszących jubileuszowi spotkaniach oraz wielkim konkursie SMS-owym.

‘Nasz Jubileusz to przede wszystkim święto naszych klientów a priorytetem jest nieustanne doskonalenie produktów i usług. To jest wyznacznik naszego sukcesu, który stał się naszym udziałem w ciągu 15 lat działalności na rynku polskim.’ – mówi Piotr Bąk, Dyrektor Marketingu Liberty Poland SA. ‘Chcemy dzielić się tym sukcesem z naszymi klientami. Dlatego też, postanowiliśmy zorganizować wspólnie z naszym partnerem – firmą EL2 konkurs, dzięki któremu nagrodzimy tych, którzy są związani z naszą marką przez wiele lat.’ – dodaje Piotr Bąk.

Wielki konkurs SMS-owy rozpoczął się 11 kwietnia i potrwa do 16 maja br. Został podzielony na 3 etapy: konkurs codzienny, weekendowy oraz Wielki Finał. W sumie odbędzie się aż 25 konkursów, w których do wygrania będzie wiele atrakcyjnych nagród, a wśród nich m.in.: skutery, aparaty fotograficzne, kamery cyfrowe, telewizory czy zestawy kina domowego. Nagrodą główną w SMS-owej zabawie jest Ford Focus. Oprócz nagród rzeczowych, dla najbardziej wytrwałego uczestnika konkursu, organizator przygotował nagrodę gotówkową w wysokości 5 000 PLN. Nagroda ta zostanie przyznana najbardziej aktywnej osobie biorącej udział w konkursie czyli dla tego gracza, który wysłał największą liczbę SMS-ów.

Inicjatorem i pomysłodawcą konkursu jest Liberty Poland S.A. a wykonawcą Agencja Marketingu Mobilnego EL2. To właśnie EL2 powierzono całość projektu: począwszy od opracowania mechaniki konkursu, obsługi całej komunikacji GSM za pomocą telefonów komórkowych, a skończywszy na dystrybucji nagród. Konkurs powstał we współpracy z Liberty Poland S.A., partnerem – Polkomtel S.A.- operatora sieci telefonii komórkowej Plus GSM.

http://www.el2.pl

http://www.liberty.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry