EL2 rozgrzewa lato dla Ery

Opublikowano: 18 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W pierwszym dniach czerwca ruszył wakacyjny konkurs SMS-owy „Gorące Lato z Era” przygotowany przez EL2 dla sieci Era .

W połowie marca EL2 wygrała przetarg dotyczący współpracy z PTC. EL2 pokonała w końcowym etapie przetargu trzy inne agencje. W ramach nawiązanej współpracy EL2 przygotuje dla sieci Era w 2004 r. dwa konkursy oparte na SMS-ach. Pierwszy z nich – „Gorące Lato z Era” – już ruszył.

„Wygraliśmy przetarg, ponieważ najlepiej spełnialiśmy wymagania stawiane przez klienta” – mówi Andrzej Ziemiński, Prezes Zarządu EL2. „Nasza firma ma już spore doświadczenie przy organizowaniu dużych akcji SMS-owych, posiada odpowiednią infrastrukturę do obsługi w technologii SMS i WAP. Dysponujemy również łączami o dużej przepustowości, a naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę od organizacji po logistykę” – dodaje Ziemiński.

Zdaniem organizatorów konkursu wykorzystanie komunikacji SMS w różnego rodzaju konkursach i promocjach staje się powoli codziennością. Unikalność stanowi połączenie interaktywnej komunikacji SMS z komunikacją WAP. Z obserwacji twórców konkursu wynika, że zastosowanie WAP w przyjaznej dla użytkownika formule, może cieszyć się równą popularnością wśród konsumentów, co zastosowanie SMS-ów. Sukces aplikacji WAP leży przede wszystkim w pomyśle. EL2 jest autorem kilku udanych projektów z zastosowaniem komercyjnych aplikacji WAP.

Podczas współpracy z Era Omnix EL2 wdrożyła już projekt WAP Chat, a w ramach konkursu „Gorące Lato z Era” realizuje konkurs zarówno na platformie SMS oraz WAP.

http://www.era.pl
http://www.el2.pl

Sylwester KozakEL2 rozgrzewa lato dla Ery

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.