Elefanta.pl zyskuje również latem

Elefanta.pl zyskuje na popularności również latem, kiedy to frekwencja w internecie naturalnie spada. Wg niedawno opublikowanych, lipcowych statystyk badania Megapanel serwis może pochwalić się ponad 400 tysiącami użytkowników i stale rosnącym zasięgiem – 2,41%. Dzięki tym wynikom plasuje się w pierwszej dwudziestce najpopularniejszych serwisów internetowych w Polsce w swojej kategorii.

Rosnące statystki serwisu pozwoliły na dalszą monetyzację serwisu. W czerwcu 2009 r. serwis rozpoczął dystrybucję newslettera do zarejestrowanych użytkowników. W cotygodniowym mailingu znajdują się spersonalizowane polecenia ciekawych stron, dobrane w oparciu o zainteresowania określone przy rejestracji oraz w czasie aktywności na serwisie. Rosnąca liczba użytkowników korzystających z newslettera, obecnie 20 tys., zachęca reklamodawców m.in.: Volkswagen, AXA, Hewlett-Packard, Fiat do korzystania z tego narzędzia promocji.

– Obecnie we współpracy z siecią reklamy internetowej Netsprint testujemy reklamę intertekstową – mówi Adam Cuper, dyrektor operacyjny Elefanta.pl – W związku z interesującymi wynikami, od października br. chcemy wdrożyć tę formę reklamy na stałe – dodaje.

Sukcesywny rozwój serwisu został pozytywnie oceniony przez międzynarodowe grono ekspertów. Jako jedyny polski serwis został zaproszony do udziału w Mini Seed Camp w Berlinie, prestiżowym spotkaniu inwestorów z twórcami najciekawszych inicjatyw z zakresu nowych technologii. Elefanta.pl zakwalifikowała się do grupy 20 projektów internetowych z Europy, których twórcy mogli wziąć udział w spotkaniach i dyskusjach panelowych oraz nawiązać kontakty biznesowe z firmami wspierającymi rozwój projektów z dziedziny nowych technologii.

Elefanta.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry