Elefanta.pl zyskuje również latem

Elefanta.pl zyskuje na popularności również latem, kiedy to frekwencja w internecie naturalnie spada. Wg niedawno opublikowanych, lipcowych statystyk badania Megapanel serwis może pochwalić się ponad 400 tysiącami użytkowników i stale rosnącym zasięgiem – 2,41%. Dzięki tym wynikom plasuje się w pierwszej dwudziestce najpopularniejszych serwisów internetowych w Polsce w swojej kategorii.

Rosnące statystki serwisu pozwoliły na dalszą monetyzację serwisu. W czerwcu 2009 r. serwis rozpoczął dystrybucję newslettera do zarejestrowanych użytkowników. W cotygodniowym mailingu znajdują się spersonalizowane polecenia ciekawych stron, dobrane w oparciu o zainteresowania określone przy rejestracji oraz w czasie aktywności na serwisie. Rosnąca liczba użytkowników korzystających z newslettera, obecnie 20 tys., zachęca reklamodawców m.in.: Volkswagen, AXA, Hewlett-Packard, Fiat do korzystania z tego narzędzia promocji.

– Obecnie we współpracy z siecią reklamy internetowej Netsprint testujemy reklamę intertekstową – mówi Adam Cuper, dyrektor operacyjny Elefanta.pl – W związku z interesującymi wynikami, od października br. chcemy wdrożyć tę formę reklamy na stałe – dodaje.

Sukcesywny rozwój serwisu został pozytywnie oceniony przez międzynarodowe grono ekspertów. Jako jedyny polski serwis został zaproszony do udziału w Mini Seed Camp w Berlinie, prestiżowym spotkaniu inwestorów z twórcami najciekawszych inicjatyw z zakresu nowych technologii. Elefanta.pl zakwalifikowała się do grupy 20 projektów internetowych z Europy, których twórcy mogli wziąć udział w spotkaniach i dyskusjach panelowych oraz nawiązać kontakty biznesowe z firmami wspierającymi rozwój projektów z dziedziny nowych technologii.

Elefanta.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry