EmailForge4 – narzędzie do zarządzania kampaniami – wchodzi na polski rynek

EmailForge4 to narzędzie do zarządzania kampaniami marketingu bezpośredniego w modelu SaaS. Platforma umożliwia tworzenie wielokanałowych kampanii marketingowych, wykorzystujących e-mail, sms oraz media społecznościowe. Na rynek polski markę wprowadza firma Splio.

emailforge

Platforma pozwala na tworzenie zaawansowanych scenariuszy kampanii, wykorzystujących różne kanały komunikacji. Możemy np. wysłać e-mail do tych subskrybentów, którzy otrzymali mniej niż 3 wiadomości w ciągu ostatniego miesiąca, kliknęli przynajmniej raz w link „produkty marki Apple” oraz otworzyli wiadomość na urządzeniu iPad lub iPhone. Co więcej  wszystkie kampanie mogą zostać zautomatyzowane – treść i czas wysyłki wiadomości e-maili mogą być dopasowane do odbiorców. Wówczas trzeba jedynie mierzyć rezultaty kampanii i na bieżąco modyfikować poszczególne parametry, dostosowując je do koniunktury i celów biznesowych – powiedział Donald Pontabry, dyrektor generalny Splio Polska.

Wydajność narzędzia to wysyłka 140 tys. e-maili w ciągu 1 minuty oraz 1 mln smsów dziennie. Platforma EmailForge istnieje na rynku od 12 lat i jest dostępna w 7 językach. Korzysta z niej już ponad 200 klientów w tym L’Oréal, Sephora, Grupa Accor czy Thomas Cook.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry