Empik.com partnerem platformy Poznajomosci.pl

Empik.com nawiązał współpracę z platformą internetową Poznajomosci.pl, zarządzaną przez spółkę Iweii.com (Grupa ADV). Dzięki temu użytkownicy portalu Poznajomosci.pl mają dostęp do ponad 70 tysięcy produktów, za które mogą otrzymywać zwrot gotówki.

 

Poznajomosci.pl to platforma, która oferuje ponad 650 tys. produktów i usług ze zwrotem gotówki dokonywanym przelewem na konto bankowe. Poznajomosci.pl oferuje produkty i usługi możliwie najszerszej liczby partnerów w najważniejszych kategoriach produktowych rynku on-line, w tym: finanse osobiste, ubezpieczenia, turystyka, sport i rekreacja, zdrowie i uroda, multimedia, RTV i AGD, elektronika, książki, motoryzacja, odzież oraz dom i ogród.

Koncepcja platformy Poznajomosci.pl – wdrożonej przez spółkę Iweii.com z Grupy ADV – gwarantuje internautom łatwy, wygodny i szybki dostęp z jednego miejsca w sieci do szerokiej oferty największych sklepów internetowych, gwarantujących użytkownikom premię gotówkową za każdy dokonany zakup. Z kolei partnerom handlowym biorącym udział w programie dostarcza skuteczny kanał  sprzedaży produktów online.

Empik.com partnerem platformy Poznajomosci.pl 1„Platforma Poznajomosci.pl działa zaledwie od 8 miesięcy, a w tym czasie pozyskała już  znaczącą grupę zwolenników w oparciu głównie o marketing wirusowy. Każdy internauta, który dokonuje zakupu w swoim ulubionym sklepie przez Poznajomosci.pl, otrzymuje  od nas premię gotówkową. Dodatkowo zarabia jeśli polecone przez niego produkty zakupią jego znajomi” – podsumowuje Sławomir Kornicki, prezes Iweii.com.

Portal Poznajomosci.pl działa od września 2010 roku. Projekt współfinansowany jest z dotacji unijnych – spółka pozyskała 850 tys. zł w ramach programu „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top