Era wprowadza karty SIM o pojemności 64kB

Opublikowano: 10 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Era wprowadziła do użytku karty SIM o pojemności 56 kB. Dzięki nim abonenci mogą korzystać z menu SIMextra wzbogaconego o nowe funkcje m. in.: „Biuro Numerów”, „Psychotesty”, „Gry Java”, „Alkomat”. Serwis SIMextra jest prostszy w obsłudze i szybszy w działaniu. Można dowolnie konfigurować jego wygląd na stronie internetowej simextra.pl.

Karty SIM 64kB mają również możliwość zainstalowania nawet czterech niezależnych aplikacji bankowych w serwisie BankiEra. Pozwoli to abonentom korzystać z usług kilku banków jednocześnie. Karty SIM 64kB wyposażone są w najnowocześniejszy algorytm autentykacyjny zwiększający bezpieczeństwo wszystkich dokonywanych operacji.

Wymiana karty SIM na wersję „64kB” kosztuje 25zl netto i można jej dokonać w sklepach i salonach firmowych na terenie całego kraju.

http://www.era.pl

Sylwester KozakEra wprowadza karty SIM o pojemności 64kB

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.