Era wspiera MSP

Prof. Danuta Hübner, Minister ds. europejskich i Günther Verheugen, Komisarz ds. Rozszerzenia UE, gośćmi honorowymi Ogólnopolskiego Forum Małych i Średnich przedsiębiorstw Twoja firma w Europie, w Poznaniu

Konferencja w Poznaniu, 27.05. br., kończy wiosenną edycję Forum. W pięćdziesięciu spotkaniach, poświęconych szansom i możliwościom rozwoju sektora małych i średnich przedsiębiorstw po wejściu do Unii Europejskiej , wzięło udział ponad sześć tysięcy przedsiębiorców z całego kraju. Przy realizacji współpracowało ponad sto instytucji i firm z sektora publicznego, prywatnego i organizacji pozarządowych. Odbyło się również sześć Sesji Narodowych, z udziałem przedstawicieli z Hiszpanii, Dani, Włoch, Irlandii, Szwecji i Niemiec. Specjaliści Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. Z o.o. , operatora sieci Era, przedstawiali również możliwości zastosowania najnowszych rozwiązań technologicznych.

Przed zbliżającym się referendum europejskim, priorytetem społecznym jest wiedza na wszystkie tematy związane z funkcjonowaniem Unii Europejskiej. Wsparcie programów edukacyjnych, które w przyszłości zaowocują lepszym rozwojem i większą konkurencyjnością małych i średnich przedsiębiorstw na rynkach europejskich, jest obecnie jednym z najważniejszych celów firmy PTC.

Kolejnym projektem wspierającym sektor małych i średnich przedsiębiorstw, organizowanym przez PTC wspólnie z Europejskim Instytutem Rozwoju Kadr, jest konkurs Eurofirma. Będzie on miał na celu promowanie polskich firm, działających zgodnie z unijnymi standardami prawnymi, ekonomicznymi, technologicznymi i ekologicznymi oraz przedsiębiorstw kształtujących nowoczesny wizerunek polskiej prywatnej przedsiębiorczości.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry