eSKY.pl nawiązuje współpracę z Expedią

Serwis eSKY.pl zawarł umowę o partnerstwie strategicznym z Expedią – największym na świecie internetowym biurem podróży. Dzięki nawiązanej współpracy polscy użytkownicy zyskują dostęp do systemu rezerwacji miejsc hotelowych online na całym świecie. W ofercie Expedii znajdują się miejsca w ponad 100 tysiącach hoteli.

Uzupełnienie oferty brokera biletów lotniczych o dostęp do globalnej bazy miejsc hotelowych ma być pierwszym, mocnym krokiem w kierunku przekształcenia eSKY.pl w internetowe centrum podróży, zapewniające klientom pełną obsługę wyjazdów turystycznych. Użytkownicy serwisu mogą teraz samodzielnie dobierać najbardziej dogodne dla siebie kierunki wyjazdów oraz rezerwować bilety lotnicze i miejsca hotelowe w najbardziej egzotycznych zakątkach globu.

eSKY_hotele

Uruchomienie oferty hotelowej na eSKY.pl jest jednym z najważniejszych momentów rozwoju naszej firmy. W sprzedaży biletów lotniczych online osiągnęliśmy już pozycję lidera, a obecne rozszerzenie oferty daje nam możliwość zaoferowania klientom komplementarnych, indywidualnych pakietów turystycznych. Jesteśmy zadowoleni, że udało nam się nawiązać współpracę z Expedią, która jest wzorem dla każdej firmy oferującej usługi turystyczne przez Internet. Mamy nadzieje, że pozyskane know-how pozwoli eSKY.pl osiągnąć równie doskonałe wyniki na rynku rezerwacji miejsc hotelowych, co w sprzedaży biletów lotniczych – powiedział Łukasz Habaj, Wiceprezes Zarządu eSKY.pl.

Udostępniona w serwisie eSKY.pl baza hotelowa daje możliwość zapoznania się z każdą dostępną lokalizacją, sprawdzenia opisu hotelu oraz przejrzenia zdjęć kompleksu i mapy najbliższej okolicy wraz z odległościami do najciekawszych miejsc. W wyborze najlepszego hotelu mogą także pomóc uzupełniane na bieżąco opinie klientów eSKY.pl, jak i gości z całego świata, korzystających z serwisu Trip Advisor. Ten należący do Expedii jeden z najbardziej popularnych turystycznych serwisów społecznościowych doczeka się – być może już w przyszłym roku – polskiej wersji.

Niebawem na stronach eSKY.pl będzie można skorzystać z popularnego w Stanach Zjednoczonych mechanizmu o nazwie „Dynamic Packaging”. Użytkownicy będą mogli szybko i samodzielnie zaplanować podróż, łącząc w pakiety poszczególne usługi (bilet lotniczy, miejsce noclegowe). Dobierając samodzielnie najbardziej dogodne połączenia lotnicze oraz lokalizacje hoteli, użytkownicy otrzymują produkt dokładnie odzwierciedlający ich potrzeby.

Polska jest kluczowym krajem regionu, w którym Expedia w najbliższym czasie chciałaby rozwinąć swoją działalność. Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z biurami podróży oraz w sprzedaży naszych produktów i usług pod markami partnerskimi. Cieszymy się, że opartą właśnie na takim modelu współpracę udało nam się nawiązać z eSKY.pl – powiedziała Anna Smith, Dyrektor ds. Rozwoju biznesu na Europę Wschodnią w Expedia.

Na początku przyszłego roku eSKY.pl uruchomi możliwość kupowania wycieczek. Właściciele mają ambicie przekształcić swój serwis w największy portal turystyczny w Polsce.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top