Euro 2004 – również rozrywka mobilna

Opublikowano: 16 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma One-2-One, dostawca usług dodanych w telefonii komórkowej wprowadza na rynek nową, ekscytującą grę piłkarską „EuroChamps”. Przygotowana została w związku z trwającymi Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej – EURO 2004. Przy jej tworzeniu, po raz pierwszy w Polsce, wykorzystano grafikę izometryczną, która pozwala uzyskać nową perspektywę. Gra przystosowana została do telefonów komórkowych marki Nokia serii 60 i 40. Można ją pobrać ze strony www.supersms.pl.

Wszystkim, którzy nie dość emocji związanych z Mistrzostwami Europy firma One-2-One, integrator usług mobilnych, oferuje niepowtarzalną sportową rywalizację. Już teraz za pomocą telefonu komórkowego można wystąpić w barwach wybranej przez siebie drużyny. Gra ta pozwala także poczuć gorącą turniejową atmosferę, a co najważniejsze daje szansę zdobycia przez Polaka tytułu Mistrza Europy w Piłce Nożnej. Do wyboru jest 16 najlepszych europejskich reprezentacji narodowych, trzy poziomy trudności, różne długości trwania meczów, a wszystko to w niezwykle dynamicznej grafice. Gra jest dostępna do pobrania na stronie internetowej supersms.pl. Koszt jej całkowitego ściągnięcia wynosi 9 zł.

http://www.supersms.pl

Sylwester KozakEuro 2004 – również rozrywka mobilna

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.