Europę da się kupić

2BE.PL startuje z promocją „Europę da się kupić!”. Do końca maja wszyscy zainteresowani oryginalnymi rozszerzeniami dla swoich sieciowych nazw, będą mogli rejestrować europejskie domeny narodowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, podczas trwania tej promocji, adres .EU można kupić już za 1 zł.
Obecnie na świecie przydzielonych zostało ponad 240 domen narodowych, liczba ta nie jest jednak stała i, m.in. w wyniku zmian politycznych na światowej mapie, ulega ciągłym modyfikacjom. Polscy internauci zaczynają powoli doceniać korzyści wynikające z posiadania ciekawej końcówki adresu internetowego. Liczna grupa internautów, dla której zagadnienia związane z domenami nie są już niczym nowym, dzięki nazwom z rozszerzeniami innych krajów może znaleźć nowe środki, służące skutecznej prezentacji w Sieci.

Wśród domen objętych promocją „Europę da się kupić!” są m.in. rozszerzenia austriackie – .AT, belgijskie – .BE, czeskie – .CZ, irlandzkie – .IE, niemieckie – .DE, włoskie – .IT, czy rosyjskie – .RU. Dodatkowo, każda osoba, która kupi dowolną promocyjną nazwę, będzie miała możliwość rejestracji adresu .EU za 1 zł.

„Mamy nadzieję, że nasza akcja przyczyni się do zwiększenia świadomości ogromu możliwości, jakie drzemią w rynku domen internetowych” – mówi Katarzyna Gruszecka, specjalista ds. rozwoju produktu z 2BE.PL. „Wielu internautów sądzi, że dla przeciętnego użytkownika dostępne są tylko najpopularniejsze domeny, jak .PL, .COM, czy .EU, natomiast reszta zarezerwowana jest dla wielkich firm, które wiedzą „jak ten problem ugryźć”. Dzięki promocji „Europę da się kupić” chcemy pokazać, że nic nie stoi na przeszkodzie, by i oni stali się właścicielami oryginalnie brzmiącego adresu internetowego.” – dodaje Katarzyna Gruszecka.

Dobrze dobrana domena narodowa, nawet pochodząca z odległego zakątka globu, może uczynić adres internetowy niepowtarzalnym również na naszym lokalnym rynku. Przykładów nie trzeba szukać daleko, gdyż najświeższą ilustracją tej prawidłowości jest nowy program pt. Publiczna.TV, emitowany na antenie TVN24. Tytuł audycji prowadzonej przez Macieja Mazura jest jednocześnie nazwą domeny, która kieruje na odpowiednią stronę internetową. W tym wypadku zastosowano rozszerzenie będące własnością egzotycznego Tuvalu.

Promocja „Europę da się kupić!”  trwa od 21 kwietnia  do 31 maja 2008 r. Po więcej szczegółowy odsyłamy do źródła, czyli na stronę

www.2be.pl/wszystkiekraje

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top