Europrodukt 2004 dla karty Inteligo Visa Electron z Sercem

Karta Inteligo Visa Electron z Sercem otrzymała prestiżową nagrodę Europrodukt 2004 w ogólnopolskim konkursie organizowanym pod honorowym patronatem Premiera RP, Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej, Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Konkurs promuje i nagradza produkty, usługi i inicjatywy, które ze względu na wysoką jakość, nowoczesne technologie, ciekawą ofertę, dążenie do zapewnienia kompleksowej i jak najlepszej obsługi klientów, spełniają oczekiwania rynku europejskiego.

Karta Inteligo Visa Electron z Sercem jest kartą typu affinity. Część dochodów banku, z dokonywanych przez posiadacza karty transakcji bezgotówkowych, przekazywana jest na rzecz Programu Budowy Polskiego Sztucznego Serca prowadzonego kierowanego przez prof. Zbigniewa Religę.

– Jesteśmy dumni, że karta Inteligo Visa Electron z Sercem została uhonorowana kolejną już nagrodą i została doceniona nie tylko przez posiadaczy konta Inteligo, ale także przez niezależne instytucje i organizacje. Sukces naszej karty jest wynikiem połączenia w jednym produkcie dwóch funkcji: nowoczesnego i niezawodnego środka płatniczego oraz możliwości wsparcia ważnych społecznie celów. – mówi Konrad Korobowicz, Prezes Inteligo Financial Services S.A.

Karta Inteligo Visa Electron z Sercem posiada identyczną funkcjonalność płatniczą jak podstawowa karta Inteligo Visa Electron, m.in. umożliwia dokonanie transakcji nie tylko w sklepie czy bankomacie, ale także przez telefon, jak i Internet. Przy czym jak żadna inna, daje satysfakcję z czynienia pomocy; przekonanie, że uczestniczy się w nieocenionym dla zdrowia i życia Programie. Rzadko bowiem podejmujemy wysiłek regularnego przekazywania datków na cele charytatywne, jeżeli wymaga się od nas zbyt dużego zaangażowania.

Do końca kwietnia 2004 roku przekazano na rzecz Programu ponad 400.000 zł.

http://www.inteligo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top