Evolution Media Net podpisało umowę z RockYou Media

RockYou Media to amerykańska firma specjalizująca się w grach społecznościowych. Założona została w 2005 roku w Kalifornii i dociera obecnie do blisko 200 milionów internautów na całym świecie. Umowa reklamowa zawarta między Evolution Media Net a RockYou obejmie Polskę, Czechy, Węgry, Rumunię i kraje bałtyckie.

Evolution Media Net podpisało umowę z RockYou Media 1Na mocy zawartej umowy Evolution Media Net będzie sprzedawało reklamy w grach rozwijanych i wspieranych przez RockYou Media na terenie wybranych krajów. Aktualnie są to cztery gry dostępne na Facebooku: Gourmet Ranch, Zoo World, Zoo World 2 i Cloudforest Expedition. Według danych comScore (dane comScore za okres 07.2010) miesięcznie w gry RockYou Media gra blisko 200 milionów internautów, a w Polsce firma dociera do 1 miliona użytkowników. W grach RockYou Media reklamowały się między innymi takie firmy jak Coca-Cola, Unilever, Walt Disney, Viacom, VW, Time Warner i wiele innych.

Reklama w grach społecznościowych pozwala na stosowanie zarówno standardowych formatów, takich jak billboard czy rectangle box, jak i wszelkich autorskich i niestandardowych form. Według ekspertów reklama w grach jest znacznie bardziej skuteczna od tradycyjnej reklamy internetowej, głównie za sprawą zaangażowania graczy. Przeciętny CTR w reklamach RockYou Media wynosi ponad 10%.

Konsekwentnie budujemy pozycje silnego gracza także poza granicami Polski. Wybór naszej firmy przez RockYou jako ich strategicznego partnera w tej części Europy pokazuje słuszność drogi jaką obraliśmy – komentuje Maciej Mincer, CEO sieci Evolution Media Net.

Evolution Media Net dynamicznie rozwija swoją działalność reklamową na rynku międzynarodowym. Umowa z RockYou Media, a wcześniej z FilesTube, są dla tego obszaru działalności bardzo istotne. Współpraca z RockYou Media została przewidziana na piętnaście miesięcy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry