Expander najlepszy dla klienta

Firma badawcza ARC Rynek i Opinia na zlecenie miesięcznika “Profit” przeprowadziła badania sprawdzające jakość obsługi klienta. Najlepiej wypadł bezpłatny i niezależny doradca
i pośrednik finansowy Expander.

Expander najlepiej traktuje klientów w rozmowach telefonicznych i podczas kontaktów bezpośrednich – wynika z badania przeprowadzonego przez ARC Rynek i Opinia. Podczas badania ankieterzy firmy badawczej odwiedzili oddziały banków i Expandera podając się za klientów. Dzwonili także na infolinie. Próbowali uzyskać podstawowe informacje o kredytach mieszkaniowych i umówić się na spotkanie w oddziale.

Badanym instytucjom ankieterzy przyznawali oceny w skali od 1 do 5. W “konkurencji” telefonicznej Expander otrzymał średnią ocen 4,83 wyprzedzając m.in. BPH PBK (4,7), BZ WBK (4,15) i Pekao (4,1). Specjalnością Expandera okazały się jednak kontakty bezpośrednie. Nasi doradcy otrzymali od klientów-ankieterów średnią ocenę 4,93. Pracowników drugiego w zestawieniu BZ WBK oceniono na 4,22. BPH PBK otrzymał ocenę 4,2, a ING BSK – 4,14.

Ankieterzy ARC Rynek i Opinia bardzo pozytywnie ocenili elastyczność oferty Expandera przejawiającą się w dostępie do informacji o kredytach wielu banków. Na piątkę oceniona została uprzejmość zarówno doradców, jak i pracowników infolinii. Ponadto, doradcy Expandera jako jedyni, obok pracowników BPH PBK, byli w stanie pomóc klientom w wyborze waluty kredytu.

Raport prezentowany jest w najnowszym wrześniowym numerze miesięcznika “Profit”.

http://www.expander.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry