Facebook dla wszystkich telefonów

Facebook udostępnia mobilną aplikację przeznaczoną dla ponad 2500 starszych modeli telefonów obsługujących technologię Java. Serwis chce również umożliwić darmowe korzystanie z aplikacji przez pierwsze trzy miesiące.

Facebook for Every Phone umożliwiać ma nie tylko dostęp do najpopularniejszych funkcji Facebooka (Aktualności, Wiadomości, Zdjęcia), ale pozwalać ma również na wgrywanie zdjęć czy odnajdywanie znajomych z książki adresowej telefonu.

Użytkownicy z całego świata mogą pobrać aplikację odwiedzając strony m.facebook.com. Program dostępny będzie również w takich sklepach jak GetJar, Appia czy Mobile Weaver.

Facebook dla wszystkich telefonów 1

Facebook chce być prawdziwie mobilnym serwisem dla wszystkich 750 mln użytkowników.  Wydaje się, że udostępnienie aplikacji może mu przysporzyć popularności zwłaszcza w krajach rozwijających się, w których smartfony nie są jeszcze tak popularne.

Przedstawiciele serwisu poinformowali również, że prowadzą rozmowy z 20 firmami telekomunikacyjnymi z 13 krajów. Umowy mają umożliwić darmowe korzystanie z aplikacji w pierwszych 90 dniach. Czy trzy miesiące wystarczą by przyzwyczaić użytkowników do mobilnego Facebooka? Wśród partnerów znalazły się m.in. Aircel, Airtel i Reliance w Indiach, O2 Telefonica w Niemczech, Three w Indonezji i Vodafone w Turcji.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top