Facebook testuje nową formę reklamową – wyróżnienie postów użytkowników

Za niewielką opłatą każdy użytkownik Facebooka będzie mógł wyróżnić dowolną prezentową przez siebie treść. Ma być ona bardziej widoczna dla znajomych danej osoby.

Nowa forma reklamowa jest obecnie testowana na niewielkiej grupie użytkowników. Proponowane są im m.in. różne warianty cenowe usługi. Facebook chce sprawdzić, która wersja może zyskać przychylność użytkowników.

Facebook testuje nową formę reklamową – wyróżnienie postów użytkowników 1

Stale testujemy nowe funkcje na naszej stronie. Ten konkretny test ma zmierzyć zainteresowanie ludzi taką metodą dzielenia się z ich znajomymi – powiedziała serwisowi Stuff Mia Garlick, przedstawicielka Facebooka.

Wyróżnienie treści ma pomóc w dotarciu do większej ilości użytkowników. Z danych Facebooka wynika bowiem, że poszczególne treści publikowane przez użytkowników trafiają średnio tylko do 12 proc. ich znajomych.

Testowana forma jest przeznaczona tylko dla użytkowników prywatnych. Nie mogą z niej skorzystać właściciele stron (fanpage).

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry