fax2email w OGICOM

OGICOM zaoferował swoim klientom usługę fax2email. Umożliwia ona odbieranie faksów za pomocą poczty elektronicznej.

Firmy zainteresowane nową usługą OGICOM mogą otrzymać indywidualny numer faksu, a następnie przypisać do niego dowolną ilość adresów poczty elektronicznej. Faks wysłany na przyznany numer jest przekształcany w plik PDF, po czym jako załącznik do wiadomości trafia na wskazane adresy e-mail. Wiadomość można odebrać przez Internet, korzystając z dowolnego programu pocztowego.

‘Wdrożenie usługi fax2email w firmach powoduje, że nagle znika problem ze stertą faksów niewiadomego przeznaczenia piętrzących się w sekretariacie. Faks trafia bezpośrednio do zainteresowanego nim pracownika, na jego skrzynkę mailową. Wirtualny faks daje poza tym możliwość tworzenia archiwów odebranych wiadomości, co umożliwia łatwiejszą kontrolę i archiwizację danych napływających do przedsiębiorstwa przy pomocy faksu.’ – wyjaśnia Krzysztof Szyszka, Prezes Zarządu w OGICOM Sp. z o.o.

Każdy użytkownik może za darmo przetestować nową usługę OGICOM, zanim zdecyduje się na jej zakup. Może również wybrać numer faxu w dowolnej strefie numeracyjnej, niekonieczne związanej z adresem siedziby jego firmy.

Z usług OGICOM korzysta ponad 20 tys. klientów – firm i instytucji w Polsce i zagranicą.

http://www.OGICOM.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry