Fax2email wzbogaca ofertę FreecoNet

Oferta usług dodanych FreecoNet – platformy VoIP umożliwiającej darmowe rozmowy ze zwykłego telefonu – powiększyła się o funkcjonalność otrzymywania faksów na własną skrzynkę mailową.
Dzięki nowej usłudze fax2email, użytkownicy FreecoNet (małe, średnie firmy, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą) nie muszą już posiadać urządzenia faksowego, by odbierać przychodzące do nich faksy. Wystarczy tylko pobrać dodatkowy numer telefonu z TelAreny i przyporządkować mu skrzynkę email, na którą trafiały będą wszystkie faksy wysyłane na ten numer.

„Ta nowa funkcjonalność we FreecoNet – oprócz braku konieczności posiadania tradycyjnego urządzenia faksowego – ma wiele innych, przydatnych zalet. Użytkownik usługi fax2email będzie miał wszystkie faksy w wersji elektronicznej, do których dostęp będzie możliwy z każdego komputera. Nie będzie miał już problemu z ginącymi faksami. Natomiast dzięki temu, że faksy przychodzą bezpośrednio na skrzynkę email, nie trafią do rąk osób niezainteresowanych. Ważną cechą nowej usługi FreecoNet jest to, że jest oparta na protokole T.38, który zapewnia najlepszą jakość transmisji faksowej” – mówi Jan Wyrwiński, Kierownik Projektu FreecoNet.

Zainteresowani nową usługą we FreecoNet, do końca stycznia mogą ją testować za darmo, natomiast po tym okresie naliczana będzie miesięczna opłata w wysokości 5 zł brutto.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry