Fild.NET potrójnym złotym partnerem Microsoft

Fild.NET – spółka specjalizującą się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft – została certyfikowanym złotym partnerem Microsoft w 3 kategoriach: Business Process and Integration Solutions, Data Management Solutions oraz Information Worker Solutions.
Tytuł Złotego Partnera oznacza dla Fild.NET przejście na najwyższy poziom w Programie Partnerskim Microsoft i jednocześnie potwierdza wysokie kompetencje spółki, jako integratora produktów tego największego na świecie producenta oprogramowania biznesowego. Uzyskanie prestiżowego statusu wiązało się ze zdobyciem przez Fild.NET odpowiedniej ilości punktów partnerskich, pozyskaniem odpowiednich kompetencji oraz potwierdzeniem ich w praktycznych wdrożeniach zweryfikowanych przez Microsoft.

„Tytuł Złotego Partnera Microsoft – i to od razu w 3 kategoriach – jest dowodem na niezwykle dynamiczny rozwój Fild.NET. Nasz nowy status pozwoli nam na nawiązanie bardzo bliskiej współpracy z Microsoft, co wiąże się z wieloma korzyściami dla Fild.NET i jednocześnie stanowi pogłębienie naszej specjalizacji wyłącznie w rozwiązaniach tej firmy. Praktycznie każde przedsiębiorstwo korzysta z jakiś produktów Microsoft, najczęściej wykorzystując 50 proc. ich możliwości. Uruchamiając te dodatkowe 50 proc. i uzupełniając je bardziej zaawansowanymi rozwiązaniami Microsoft można szybko i tanio rozwiązać większość problemów poszczególnych działów lub całej firmy”- powiedział Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET Sp. z o.o.

Certyfikowane złotym partnerstwem obszary kompetencji Fild.NET umożliwiają firmom m.in. optymalizację procesów biznesowych, usprawnienie zarządzania i wymiany danych między systemami informatycznymi, integrację z systemami EDI (Electronic Data Interchange – Elektronicznej Wymiany Dokumentów), wdrożenie systemów wspierających proces budżetowania i raportowania w dużych i średnich przedsiębiorstwach (Excelerator), budowanie skalowalnych, niezawodnych i kompletnych hurtowni danych, usprawnienie raportowania oraz dostępu do informacji, czy też usprawnienia pracy nad wieloma projektami jednocześnie, dzięki systemom Zarządzania Portfelem Projektów – EPM (Enterprise Project Management).

www.fild.net

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top