Fild.NET wśród Microsoft Managed Partner

Fild.NET, spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft, została zaliczona do grona „Microsoft Managed Partner”.
Fild.NET do tej pory był Złotym Partnerem Microsoft w 4 kategoriach: „Business Process and Integrations Solutions”, „Information Worker Solutions”, „Data Management Solutions” oraz „Microsoft Business Solutions”. Jest to najwyższy możliwy poziom w Programie Partnerskim Microsoft, potwierdzający najwyższe kompetencje spółki w tych obszarach. Przyznanie Fild.NET statusu „Managed Partner” podkreśla wyjątkowe znaczenie tej firmy dla Microsoft, które wymyka się sztywnym ramom oficjalnego programu partnerskiego.

„Do grupy Managed Partner wybieramy te firmy, które naszym zdaniem mają największy potencjał rynkowy – mogą to być obroty, udziały w rynku, stosowanie i oferowanie nowatorskich rozwiązań. Nie ma jednego kryterium. Na pewno są to firmy mocno wyróżniające się na rynku. W przypadku Fild.NET takim wyróżnikiem jest wyjątkowa znajomość i sprawność w posługiwaniu się technologiami Microsoft. Zaliczenie do grona Managed Partner oznacza przede wszystkim indywidualne podejście do naszych najlepszych partnerów. Więcej od siebie oczekujemy, więcej wymagamy i dzięki temu więcej możemy razem zrobić. Obie strony bardziej angażują się we współpracę” – powiedziała Beata Sapieżyńska, Partner Account Manager, odpowiedzialna za współpracę z Fild.NET ze strony Microsoft.

„Udział Fild.NET w grupie firm Microsoft Managed Partner to dla nas wielkie wyróżnienie i potwierdzenie kompetencji spółki, jako integratora oprogramowania Microsoft. Jednocześnie to ukoronowanie ostatnich lat naszej pracy i zobowiązanie do dalszego wysiłku. Jestem przekonany, że tak bliska współpraca z Microsoft w jeszcze większym stopniu pozwoli na realizację naszej misji, którą jest rozwiązywanie problemów firm w oparciu o narzędzia Microsoft. Praktycznie każde przedsiębiorstwo korzysta z jakichś produktów Microsoft, najczęściej wykorzystując 50 proc. ich możliwości. Uruchamiając te dodatkowe 50 proc. i uzupełniając je bardziej zaawansowanymi rozwiązaniami Microsoft można szybko i tanio rozwiązać większość problemów poszczególnych działów lub całej firmy ” – podkreślił Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET Sp. z o.o.

www.fild.net

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top