Filmweb24.pl – nowy magazyn filmowy

Filmweb24 Magazyn jest w całości poświęcony publicystyce filmowej. Na stronie Filmweb24.pl regularnie będą ukazywać się eseje, felietony, recenzje, wywiady i relacje z festiwali filmowych.

Chcemy stanowić otwartą platformę wyrażania opinii, prowadzić dyskurs filmowy we wszystkich jego odmianach – mówi Michał Walkiewicz, szef działu publicystyki Filmwebu. Będziemy pisać o kinie zajmująco, inteligentnie, krytycznie, z pazurem. Pochylać się nad tematami, których inni się wstydzą, rozprawiać na nowo o tych, które “zmumifikowano” na przestrzeni lat za pomocą zachowawczych tekstów.

Filmweb24.pl - nowy magazyn filmowy 1Otrzymywaliśmy wiele sygnałów od naszych użytkowników, że taka wydzielona część poświęcona publicystyce jest potrzebna. Wydaje nam się, że nie ma podobnej propozycji wydawniczej na polskim rynku – ambitnej i docierającej do szerokiej publiczności – stwierdza Marcin Pietrzyk, redaktor naczelny Filmwebu.

Internet daje niepowtarzalną szansę konfrontowania ze sobą różnorodnych opinii. Chcemy powiększać grupę czytelników Filmweb24, by jeszcze więcej kinomanów wraz z nami poszerzało swoje filmowe kompetencje. Dzięki licznej grupie użytkowników Filmweb jest idealnym medium do zderzania różnych wizji kina i popularyzowania wiedzy filmowej – mówi Walkiewicz.

Filmweb jest największym w Polsce i drugim w Europie portalem filmowym, a jego zasięg stale rośnie. Jest nie tylko drugą największą bazą filmową na świecie, ale również pierwszym źródłem informacji o filmie w polskim Internecie.

Filmweb24 Magazyn można czytać pod adresem filmweb24.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry