Filmweb24.pl – nowy magazyn filmowy

Opublikowano: 8 lutego 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Filmweb24 Magazyn jest w całości poświęcony publicystyce filmowej. Na stronie Filmweb24.pl regularnie będą ukazywać się eseje, felietony, recenzje, wywiady i relacje z festiwali filmowych.

Chcemy stanowić otwartą platformę wyrażania opinii, prowadzić dyskurs filmowy we wszystkich jego odmianach – mówi Michał Walkiewicz, szef działu publicystyki Filmwebu. Będziemy pisać o kinie zajmująco, inteligentnie, krytycznie, z pazurem. Pochylać się nad tematami, których inni się wstydzą, rozprawiać na nowo o tych, które „zmumifikowano” na przestrzeni lat za pomocą zachowawczych tekstów.

Filmweb24.pl - nowy magazyn filmowy 1Otrzymywaliśmy wiele sygnałów od naszych użytkowników, że taka wydzielona część poświęcona publicystyce jest potrzebna. Wydaje nam się, że nie ma podobnej propozycji wydawniczej na polskim rynku – ambitnej i docierającej do szerokiej publiczności – stwierdza Marcin Pietrzyk, redaktor naczelny Filmwebu.

Internet daje niepowtarzalną szansę konfrontowania ze sobą różnorodnych opinii. Chcemy powiększać grupę czytelników Filmweb24, by jeszcze więcej kinomanów wraz z nami poszerzało swoje filmowe kompetencje. Dzięki licznej grupie użytkowników Filmweb jest idealnym medium do zderzania różnych wizji kina i popularyzowania wiedzy filmowej – mówi Walkiewicz.

Filmweb jest największym w Polsce i drugim w Europie portalem filmowym, a jego zasięg stale rośnie. Jest nie tylko drugą największą bazą filmową na świecie, ale również pierwszym źródłem informacji o filmie w polskim Internecie.

Filmweb24 Magazyn można czytać pod adresem filmweb24.pl

Sylwester KozakFilmweb24.pl – nowy magazyn filmowy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.