Firmy.net w portalu Money.pl

Firmy.net – portal kompleksowo promujący firmy w Internecie – podpisał umowę partnerską z serwisem finansowym Money.pl. Współpraca polega na udostępnianiu użytkownikom Money.pl bazy danych firm i instytucji Firmy.net.

Odwiedzający portal Money.pl mogą szybko odnaleźć przedsiębiorstwo oferujące interesującą ich usługę lub produkt za pomocą wyszukiwarki, która została zamieszczona w dziale Firma. Po wpisaniu do wyszukiwarki nazwy firmy, produktu lub usługi, wyświetlane są informacje pochodzące z portalu Firmy.net.

Bardzo ważne jest dla nas, aby wszyscy odwiedzający Money.pl mogli w prosty i szybki sposób znaleźć maksimum przydatnych informacji. Dzięki partnerstwu z Firmy.net, każdy internauta, chcąc wyszukać firmę, usługę lub produkt, może to zrobić bezpośrednio z portalu Money.pl. Co więcej, dociera on do pełnych informacji o poszukiwanej firmie – zawierających nie tylko dane teleadresowe, ale także opis firmy oraz informacje o profilu działalności i branży. Wydaje mi się, że to funkcjonalne narzędzie spotka się z dużym uznaniem ze strony naszych użytkowników –  mówi Jan Augustynowski, Project Manager Money.pl Sp. z o.o.

Umowa partnerska z Money.pl to pierwszy etap budowania sieci partnerów portalu Firmy.net. – Dzięki partnerstwu strategicznemu z największymi polskimi serwisami internetowymi – takimi jak Money.pl – przedsiębiorstwa obecne w naszym serwisie zyskują jeszcze większe możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Z kolei dla naszych partnerów to możliwość wzbogacenia swojego serwisu o użyteczny, branżowy katalog firm i instytucji. Dlatego w najbliższej przyszłości planujemy podpisanie kolejnych umów z innymi popularnymi portalami internetowymi. Na takiej współpracy korzystają obie strony. Informacje o warunkach udostępniania katalogu branżowego portalu Firmy.net można znaleźć pod adresem http://www.firmy.net/partnerstwo-strategiczne.html- komentuje Michał Kurczycki, przedstawiciel twórcy Firmy.net, szwajcarskiej firmy NNV AG.

www.firmy.net

Wpisy promowane

Wydarzenia

Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku
30.06.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry