Forum Ekonomiczne oficjalnie w Interii

Portal INTERIA.PL, po raz drugi już sprawujący funkcję wyłącznego patrona internetowego Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju, udostępnił witrynę XIII Forum, które w tym roku odbędzie się w dniach 4-6 września. Portal na zlecenie organizatora Forum – Fundacji Instytut Studiów Wschodnich – zmodernizował witrynę, zapewnia jej obsługę techniczną oraz hosting.

Prowadzony równolegle w trzech językach serwis internetowy “Polskiego Davos”, jak potocznie określa się Forum Ekonomiczne, zawiera informacje na temat programu, nagród przyznawanych w trakcie Forum, historii dotychczasowych spotkań, organizatora oraz partnerów. Zainteresowani znajdą w nim także wszelkie dane dotyczące możliwości udziału, rejestracji uczestników, miejsca, dojazdu i zakwaterowania oraz centrum kongresowego i prasowego.

W trakcie Forum Ekonomicznego w serwisie pojawiać się będą aktualności z przebiegu spotkania, relacje wysłanników INTERIA.PL z poszczególnych seminariów problemowych oraz materiały dostarczane przez organizatora. Informacje na temat “Polskiego Davos” na bieżąco pojawiać się będą również w serwisach Fakty i Biznes portalu INTERIA.PL.

W ramach patronatu INTERIA.PL odpowiada za obsługę serwisu WWW oraz relacje internetowe z przebiegu Forum. Ponadto portal organizuje, obsługuje i udostępnia, zlokalizowane w Starym Domu Zdrojowym, Centrum Prasowe dla kilkuset akredytowanych dziennikarzy czołowych polskich i zagranicznych tytułów prasowych, stacji telewizyjnych, radiowych oraz mediów elektronicznych. W tym roku Centrum wyposażone będzie m.in. w kilkanaście stanowisk komputerowych ze sprzętem IBM i bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Forum to najważniejsze spotkanie ludzi polityki, biznesu i mediów z krajów Europy Środkowej i Wschodniej, którego celem jest stwarzanie korzystnej atmosfery i lepszych warunków dla współpracy w regionie. W programie “Polskiego Davos” jest kilkadziesiąt paneli dyskusyjnych i 5 sesji plenarnych. Merytoryczna część Forum obudowana jest imprezami towarzyszącymi, będącymi okazją do nieoficjalnych spotkań i rozmów przedstawicieli świata polityki i biznesu z poszczególnych krajów regionu.

Organizatorem Forum Ekonomicznego jest powstała w 1993 r. Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Partnerami instytucjonalnymi spotkania jest około 20 firm i instytucji z kilku krajów regionu. Patronat medialny sprawują Capital, INTERIA.PL, Moskowskije Nowosti, Miesięcznik Gospodarczy Nowy Przemysł, Polsat, Polskie Radio, Puls Biznesu oraz The Warsaw Voice.

http://forum-ekonomiczne.interia.pl/

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry