Forum IAB 2008

Wybitni profesjonaliści od marketingu i reklamy internetowej z całej Europy po raz drugi spotkają się na Forum IAB, które odbędzie się 6-7 listopada 2008r, w warszawskim hotelu Marriott. Konferencja będzie okazją do dyskusji o najnowszych trendach w interaktywnej reklamie i ciekawych rozwiązaniach marketingowych, które pojawiły się na rynku.
Organizowana przez IAB Polska  konferencja to jedyne polskie wydarzenie w całości poświęcone interaktywnemu marketingowi i reklamie.  Skupia ona marketerów, przedstawicieli branży internetowej z kraju i ze świata oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami w internecie.

Tegoroczne Forum zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Wielu zagranicznych gości potwierdziło swój udział, a sukces Forum IAB 2007 skłonił organizatorów do organizacji wydarzenia  2-dniowego.  W pierwszym dniu  konferencji, wieczorem w klubie Platinium odbędzie się   Gala Konkursu  MIXX Awards 2008– czyli rozdanie nagród za najlepsze kampanie reklamowe przeprowadzone w Internecie w 2008r.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry