Forum Jakości Quality International

Opublikowano: 16 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Firmy działające na polskim rynku rozpoczęły właśnie nadsyłanie ankiet zgłoszeniowych do konkursu Forum Jakości Quality International. Patronat nad Forum Jakości Quality International, którego organizatorem jest redakcja Forum Biznesu – dodatku informacyjno-promocyjnego do Gazety Prawnej, sprawują: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Jest to przedsięwzięcie skierowane do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub/i systemu zarządzania – organizacji mogących poszczycić się osiągnięciami na najwyższym, światowym poziomie.

Organizatorzy stawiają przed sobą zadanie ukazania potencjału polskiego rynku i stymulowanie tworzenia nowych wzorów jego jakościowego rozwoju. Jednak głównym celem Forum jest zwiększanie konkurencyjności na rynkach europejskich i światowych polskich instytucji, producentów i usługodawców, a przede wszystkim wytwarzanych przez nich wyrobów i usług o najwyższych parametrach jakościowych.

Podstawą do przeprowadzenia analiz decydujących o wyłonieniu finalistów będą oficjalne dane oraz opinia organizacji biznesowych i gospodarczych, instytucji certyfikujących oraz powołanych ekspertów. Laureaci wyłonieni zostaną w trzech kategoriach: QI product – produkt najwyższej jakości, QI services – usługi najwyższej jakości, QI order – zarządzanie najwyższej jakości, i ponadto w trzech grupach podmiotów, uzależnionych od ich wielkości zatrudnienia. Gala finałowa odbędzie się we wrześniu 2007 roku.
Udział we wszystkich etapach konkursu jest bezpłatny.

Kontakt: redakcja@mediapress.com.pl

Hanna LaskowskaForum Jakości Quality International

Podziel się!

O autorze

hania