Forum w Ministerstwie Finansów

Opublikowano: 11 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi:

W styczniu br. Ministerstwo Finansów zaproponowało internautom nowy sposób wymiany opinii. Zachęcony popularnością zeszłorocznego forum na temat propozycji zmniejszenia „dziury budżetowej”, serwis internetowy MF ponownie zaprasza do dyskusji. Pod adresem http://www.mofnet.gov.pl/forum/index.shtml uruchomiono nowe forum. Tym razem tematyka będzie znacznie szersza i zależna od zainteresowań internautów. Będzie to także inicjatywa długoterminowa, gdyż powstał profesjonalny mechanizm, wzorowany na innych tego typu przedsięwzięciach dostępnych w internecie.

Propozycja Ministerstwa Finansów jest unikalna w skali kraju – jak dotąd żadne inne ministerstwo nie zaoferowało internautom takiej możliwości.
Obecnie na łamach forum dyskutować można o:
serwisie internetowym ministerstwa (sugerować czego w nim brakuje i co należy zmienić),
tematyce i formule forum, które będzie dostosowywane do wymagań użytkowników,
finansach publicznych,
artykułach, publikowanych w dziale „Prasa o MF”.

Aby wziąć udział w dyskusji na forum, należy zaakceptować regulamin i zarejestrować się w serwisie MF podając nazwę użytkownika i adres e-mail. Po otrzymaniu e-mailem potwierdzenia rejestracji, można już publikować swoje opinie.

http://www.mofnet.gov.pl/forum/index.shtml

Sylwester KozakForum w Ministerstwie Finansów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.