Fotka.pl przekształca się w Społeczności.pl

Biuro Reklamy Fotka.pl zostało oficjalnie przekształcone w Biuro Reklamy Społeczności.pl zajmujące się kompleksową obsługą klientów korzystających z oferty reklamowej kluczowych serwisów społecznościowych w Polsce.

– Uruchomienie  sieci  Społeczności.pl zostało pozytywnie odebrane przez rynek. Dlatego postanowiliśmy wszystkie działania naszego biura skupić wokół sieci – mówi Joanna Nieminuszczy, Sales Director Społeczności.pl.

W ofercie reklamowej biura, obok kampanii zasięgowych oraz kampanii rozliczanych za kliknięcia, znajdują się również niestandardowe kampanie, w których biuro specjalizuje się od lat. Realizowane są na wiodących serwisach społecznościowych w sieci reklamowej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu dotychczasowego biura, w grudniu 2009 r. uruchomiona została sieć reklamowa Społeczności.pl. Obejmuje ona 11 wiodących polskich serwisów m.in. Fotka.pl, Goldenline.pl, Grono.net, Świstak.pl, Demotywatory.pl, Ściąga.pl.

– Największym atrybutem sieci jest doświadczony zespół, który zapewnia profesjonalne doradztwo na każdym etapie kampanii – od momentu planowania, dobór mediów, poprzez wdrożenie do momentu rozliczenia kampanii – argumentuje Joanna Nieminuszczy – Dzięki temu klient ma możliwość zaplanowania spójnej kampanii reklamowej w kilku mediach społecznościowych w jednym miejscu – dodaje Nieminuszczy.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry