FreecoNet i FEN wspólnie promują VoIP

FreecoNet – platforma VoIP umożliwiająca darmowe połączenia pomiędzy zarejestrowanymi na niej numerami telefonów stacjonarnych od dowolnego operatora – podpisała umowę o współpracy z Konsorcjum FEN, dystrybutorem Linksys (koncern Cisco).
Współpraca będzie obejmowała wspólne promowanie telefonii VoIP na polskim rynku. W ramach współpracy do sieci sprzedaży FEN w najbliższych tygodniach zostanie także wprowadzona rodzina bramek VoIP „FreecoNet Ready”, przygotowanych specjalnie z myślą o użytkownikach platformy FreecoNet. Nowe bramki nie będą wymagały konfiguracji przez użytkownika. By dzwonić za darmo w ramach FreecoNet lub po najniższych dostępnych na rynku stawkach na numery niezarejestrowane na platformie, wystarczy podłączyć swoją bramkę do sieci Internet i zarejestrować się na stronie www.FreecoNet.pl.

„Współpraca, jaką nawiązaliśmy z FEN, jest kolejnym krokiem w celu ułatwienia zwykłemu odbiorcy usług telekomunikacyjnych rozpoczęcia korzystania z telefonii VoIP. Kreator Rejestracji, który wprowadziliśmy niedawno, pozwolił skrócić proces rejestracji na platformie FreecoNet do zaledwie 5 minut. Wraz z pojawieniem się bramek „FreecoNet Ready” zniknie również potrzeba konfigurowania urządzeń. Te ułatwienia są częścią przygotowań, które poprzedzają premierę nowego, rewolucyjnego modułu FreecoNet – TelAreny” – powiedział Jan Wyrwiński, Kierownik Projektu FreecoNet.

Jak zapowiada przedstawiciel FreecoNet, premiera TelAreny będzie miała miejsce już w lutym. FreecoNet tworzy ją wspólnie z największymi niezależnymi operatorami w Polsce. TelArena zapewni idealną konkurencję na rynku telekomunikacyjnym, gdzie o każde połączenie (jeśli nie da się go zrealizować za darmo w obrębie FreecoNet) będą walczyli ceną operatorzy.

„Uczestnictwo w tak innowacyjnym projekcie, jak FreecoNet, jest kolejnym etapem promocji telefonii VoIP w Polsce. Jako dystrybutor sprzętu Linksys, największego producenta tego typu urządzeń na świecie, zdajemy sobie sprawę z korzyści, jakie przynosi zwykłemu użytkownikowi korzystanie z usług VoIP. FreecoNet jest tutaj nową jakością, w której kreowaniu chcemy i będziemy aktywnie brać udział” – powiedział Daniel Żukowski, Product Manager VoIP w FEN.

www.freeconet.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry