FreecoNet na lato

FreecoNet ma kolejną, wakacyjną promocję. Doładowując swoje konto we FreecoNet, można zdobyć ekstra zasilenie darmowymi minutami.
Każdy użytkownik FreecoNet, który w okresie od 26 lipca do końca sierpnia uzupełni swoje konto kwotą min. 50 zł, dostanie 166 minut w prezencie na rozmowy. Zasilenie konta powyżej 100 zł, to już 333 minuty gratis, natomiast za 500 zł doładowania zyskamy aż 1666 minut gratis! Darmowe minuty liczone są według stawek na rozmowy z numerami TP SA w godz. 18-8 (3 grosze brutto za minutę) i można je przeznaczyć na dowolne połączenia, krajowe jak i zagraniczne.

Oferta darmowych minut „FreeFreeFree, czyli 333 minuty gratis na połączenia” to nie wszystko, co na wakacje przygotował FreecoNet. Ciągle trwa inna letnia promocja, zaproponowana przez jednego z operatorów TelAreny – EuroTelekom. 3 grosze brutto za minutę połączenia zapłacimy dzwoniąc między godz. 18-8, na numery abonentów TP SA (w pozostałych godzinach stawki są wyższe o 1-2 grosze). Połączenia na numery pozostałych operatorów są droższe o 2–4 grosze. Warto pamiętać, że wszystkie osoby zarejestrowane we FreecoNet, zawsze rozmawiają ze sobą za darmo (nie ma znaczenia, od jakiego operatora posiadają numer telefonu).

Już niedługo pojawią się kolejne promocje FreecoNet. Wiążą się one z powiększeniem grona operatorów obecnych na TelArenie (w ostatnim czasie dołączyli Crowley i Deutsche Telekom) i z coraz bardziej interesującą walką o każde połączenie na numer spoza FreecoNet.

FreecoNet to rozwiązanie integrujące usługi wielu operatorów w jednej platformie. Operatorzy obecni na TelArenie (moduł FreecoNet) walczą o każde połączenie na numery niezarejestrowane we FreecoNet. Zawsze wygrywa ten, który zaoferuje najniższą stawkę w danym kierunku. Pomiędzy numerami zarejestrowanymi we FreecoNet rozmowy są darmowe (nie ma znaczenia, od jakiego operatora pochodzą zarejestrowane numery i w jakich krajach mieszkają ich użytkownicy). Przynależność do FreecoNet jest przez pierwsze 3 miesiące darmowa, a potem kosztuje 1,95 zł brutto na miesiąc.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top