FreecoNet nagradza w konkursie Voiper.pl

Dla najlepiej piszących o VoIP FreecoNet ufundował bramki VoIP „FreecoNet Ready”. W ten sposób FreecoNet włączył się w konkurs zorganizowany przez wortal społecznościowy Voiper.pl. Nagrody dostaną ci, których prace na temat VoIP zostaną uznane za najlepsze.
Aby wziąć udział w konkursie i powalczyć o nagrody, należy napisać tekst dotyczący technologii VoIP i przesłać na adres wortalu Voiper.pl. Konkurs trwa do 15 grudnia 2007 i podzielony jest na 4 edycje. Pierwsza z nich zakończy się już 15 marca i w tym dniu przyznane zostaną pierwsze nagrody w konkursie. Do trzech laureatów i osób wyróżnionych w pierwszej edycji konkursu trafią m.in. bramki VoIP FreecoNet Ready: Linksys SPA3102 lub Linksys PAP2T.

– Warto wyróżniać takie przedsięwzięcia, jak konkurs o tematyce VoIP. Dla uczestników tego konkursu to okazja pochwalenia się wiedzą na temat technologii VoIP i zdobycia ciekawych nagród. Służy to też propagowaniu wiedzy o tej technologii, która w Polsce niestety jest jeszcze niewielka. Dlatego wsparliśmy ten projekt i chętnie wesprzemy podobne, których celem będzie popularyzacja telefonii internetowej w Polsce” – deklaruje Jan Wyrwiński, Kierownik Projektu FreecoNet.

www.voiper.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top