Frisco.pl uruchamia „Frisco Owocuje”

Sklep Frisco.pl uruchomił program korzyści „Frisco Owocuje”, który zachęca do częstszych zakupów i nagradza lojalnych klientów. Program dostępny jest tylko i wyłącznie dla kupujących produkty spożywcze w sieci.

Uruchomienie programu korzyści przez Frisco.pl daje klientom dostęp do szeregu benefitów takich jak obniżki cenowe czy rabaty, które znane są też klientom z sieci stacjonarnych. Jednocześnie wprowadza zupełnie nowe udogodnienia, typowe dla zakupów online. Wraz z „Frisco Owocuje”, najbardziej lojalni kupujący otrzymają szereg benefitów idących w parze z wygodą kupowania produktów spożywczych przez internet.

Stworzyliśmy przejrzysty program o prostych zasadach, który ma zachęcić do częstszych zakupów spożywczych online. Jednocześnie uświadamiamy, że kupowanie na Frisco.pl może z powodzeniem stać się alternatywą dla wypraw po zakupy do hipermarketów czy dyskontów. Im częstsze zakupy na Frisco.pl, tym większe korzyści w programie – mówi Katarzyna Kazior, prezes Frisco.pl. Poprzez program korzyści przekonujemy, że robienie zakupów spożywczych online jest tak samo łatwe i przyjemnie, jak w sklepach stacjonarnych i wcale nie musi oznaczać rezygnacji z atrakcyjnych ofert promocyjnych czy bonusów za regularne zakupy. Tym samym możemy konkurować ze sklepami stacjonarnymi, nie tyko wygodą zamawiania czy szerokim asortymentem, ale również dostępem do szeregu korzyści dla lojalnych klientów – dodaje Katarzyna Kazior.

Frisco.pl uruchamia "Frisco Owocuje" 1

Dzięki „Frisco Owocuje” klienci otrzymują możliwość skorzystania z szeregu benefitów oraz dostęp do zupełnie nowych funkcjonalności, usprawniających proces zakupów. Uczestnictwo w programie nie wymaga zapisów – wystarczy systematycznie kupować na Frisco.pl z dostawą w Warszawie i okolicach, a punkty i benefity nabywa się automatycznie. Klienci zyskują dostęp do wielu korzyści, takich jak:

  • Obniżki cen na wybrane produkty
  • Kody rabatowe na całe kategorie lub wybrane marki
  • Akcje specjalne dedykowane poszczególnym statusom
  • Niższe opłaty za dostawę lub zawsze darmowa dostawa od 100 zł
  • Możliwość rezerwacji terminu dostawy z wyprzedzeniem
  • Dostępność dodatkowych terminów dostaw

Korzystanie z programu działa automatycznie podczas robienia kolejnych zakupów na Frisco.pl. Składając zamówienie z dostawą w Warszawie i okolicach, za każde wydane 50 zł powyżej minimalnej kwoty zamówienia (100 zł), przyznawanych jest 5 punktów. Dodatkowe punkty przyznawane są także w zależności od czasu, jaki upłynął od ostatniej dostawy. Im częstsze zakupy i krótszy czas od ostatniego zamówienia, tym więcej punktów zostanie przyznanych. Punkty za poszczególne zamówienia są aktywne przez 90 dni, po tym czasie wygasają. Tym samym, aby utrzymać lub zdobyć wyższy status należy go „pielęgnować” i kupować regularnie na Frisco.pl.

W zależności od liczby zdobytych punktów przyznawane są statusy, które umożliwiają dostęp do określonych korzyści. Statusy, które porządkują liczbę otrzymanych punktów to kolejno: ziarenko, kiełkujący, kwitnący, owocujący. Więcej o programie: www.frisco.pl/frisco-owocuje.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top