Fruli.pl z Fundacją Zdążyć z pomocą

W Dniu Dziecka rusza na Fruli.pl niezwykła aukcja, której przedmiotem jest pionizator – niezbędny sprzęt rehabilitacyjny dla ośmioletniego Samuela z Nowego Tomyśla.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” to organizacja, której misją jest realizacja ogólnopolskiego programu „Zdążyć z Pomocą” pod patronatem prof. Zbigniewa Religi. Jej główne zadanie to pomoc osobom chorym i niepełnosprawnym poprzez pozyskiwanie i przekazywanie funduszy na kosztowne leczenie, długotrwałe rehabilitacje oraz operacje. Obecnie Fundacja opiekuje się ponad ośmioma tysiącami podopiecznych z całej Polski, a także placówkami afiliacyjnymi – leczniczymi, hospicyjnymi, opiekuńczymi i wychowawczymi.

Ośmioletni Samuel Garski z Nowego Tomyśla jest jednym z beneficjentów Fundacji. Od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę. Żmudna rehabilitacja wymaga zastosowania pionizatora, czyli urządzenia, które pozwoli utrzymać chłopca w pozycji pionowej. Właśnie taki sprzęt wylicytują użytkownicy serwisu aukcyjnego fruli.pl. To pierwsza tego typu aukcja w Polsce, w której sami użytkownicy serwisu aukcyjnego będą mogli mieć udział w zakupie sprzętu medycznego dla chorego chłopca. Aukcja rozpocznie się 1 czerwca, w Dzień Dziecka o godz. 8.00 rano. W dniu urodzin Samuela, czyli 3 czerwca, wylicytowany sprzęt zostanie przekazany rodzinie Samuela przez pracowników firmy fruli.pl podczas uroczystego spotkania w Pałacu Wąsowo.

„W marcu otrzymaliśmy list od Samuela i jego rodziców z prośbą o przekazanie jednego procenta na leczenie i rehabilitację. W ten sposób rodzina chciała zebrać pieniądze na sprzęt rehabilitacyjny. Zdaliśmy sobie wtedy sprawę, że możemy pomóc bardziej skutecznie, a model prowadzenia aukcji na fruli.pl pozwala zaangażować się w pomoc wszystkim zarejestrowanym w naszym serwisie – każdy może mieć w niej swój udział. Dzień Dziecka to doskonała okazja, nie tylko do tego, by obdarowywać dzieci prezentami, ale także pomóc tym, które są w potrzebie. Dlatego zapraszam wszystkich naszych użytkowników do aktywnego uczestnictwa w aukcji” – mówi Agnieszka Szymula, prezes zarządu Fruli Sp. z o.o. „Nie zamierzamy poprzestać na tej jednej aukcji. We współpracy z Fundacją planujemy już kolejne działania, o których na bieżąco będziemy informować” – dodaje Agnieszka Gierus, dyrektor marketingu fruli.pl.

Agnieszka Gumieniak, specjalista ds. komunikacji w Fundacji „Zdążyć z pomocą” mówi: „Chociaż coraz częściej spotykamy się z inicjatywą pomocy ze strony środowisk biznesowych, aukcja na fruli.pl jest pierwszą tego typu akcją na rzecz podopiecznych Fundacji. W naszym przekonaniu to doskonała forma realizacji idei społecznej odpowiedzialności biznesu, dzięki której nasi najmłodsi podopieczni mają szansę na sprawne funkcjonowanie. Poprzez udział w aukcji sami użytkownicy serwisu przyczynią się do zakupu niezbędnego sprzętu dla Samuela – być może w dniu swoich urodzin będzie mógł patrzeć na świat stojąc! W jego imieniu dziękujemy wszystkim tym, którzy wezmą udział w aukcji.”

Każdy, kto weźmie udział w tej wyjątkowej licytacji zostanie uhonorowany pamiątkowym certyfikatem dobroczynności. Poza tym wśród uczestników tej aukcji fruli.pl rozlosuje 10 bonów po 50 frutków każdy.

Fruli.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry