Fundusze Inwestycyjne ARKA BZWBK przez SMS

W pierwszych dniach stycznia uruchomiona została nowa usługa dla klientów Funduszy Inwestycyjnych ARKA BZ WBK posiadających telefon komórkowy i korzystających z Internetu.

Jest to unikatowy na polskim rynku system dający możliwość subskrypcji wyceny funduszy na telefon komórkowy w formie SMS, a także na konto poczty elektronicznej. Dodatkowo można ustawiać w nim alarmy, które powiadamiają użytkownika o aktualnej wartości wybranego funduszu po przekroczeniu wskazanej wartości minimalnej, maksymalnej lub zmiany procentowej. Dla klientów zainteresowanych analizą historycznych wycen jednostek uczestnictwa funduszy Arka system udostępnia dane do pobrania w pliku CSV lub XML.

Usługa jest dostępna w ramach aplikacji “Twój Terminarz” dopasowanej do nowego wizerunku serwisu internetowego Banku Zachodniego WBK. “Twój Terminarz” udostępnia funkcję przypominania o zaplanowanych terminach, informowania m.in. o notowaniach giełdowych, gospodarce i kursach walut. Posiada także funkcję grupowego wysyłania wiadomości e-mail oraz SMS do abonentów sieci GSM na całym świecie. Pakiety wiadomości SMS są rozliczane bezpośrednio z konta osobistego w Banku Zachodnim WBK.

Twój Terminarz został wdrożony i jest rozwijany przez firmę Blue Media z Sopotu. Firma ta jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań m-commerce i e-commerce na rynek polski i należy do 500 najszybciej rozwijających się firm w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie, działających w obszarze nowych technologii, wyróżniona ostatnio przez Delloitte Touche Tomatsu w rankingu Fast500 Europe.

http://sms.bzwbk24.pl
http://www.blue.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry