Fundusze SEB TFI w Bankier.pl

Polski Portal Finansowy Bankier.pl udostępnił na swoich stronach ofertę SEB Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. Umożliwia ona użytkownikom Bankier.pl lokowanie pieniędzy w wybranych funduszach inwestycyjnych.
Oferta została udostępniona na stronach działu Finanse Osobiste Bankier.pl przy współpracy z SEB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., którego akcjonariuszem jest Skandinaviska Enskilda Banken. Jest to flagowy bank Skandynawii, posiadający od wielu lat wiodącą pozycję w Szwecji w zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi. Bank ten prowadzi działalność w 20 krajach świata i w ofercie ma ponad 100 funduszy inwestycyjnych.

„Z oferty towarzystwa będą usatysfakcjonowani zarówno amatorzy bezpiecznych inwestycji w papiery wartościowe emitowane przez Skarb Państwa, jak i osoby, które wolą bardziej ryzykowne inwestycje w akcje spółek giełdowych.” – powiedział Piotr Długiewicz, prezes Bankier.pl

SEB TFI oferuje wiele atrakcyjnych udogodnień, takich jak składanie zleceń przez Internet i telefon, obniżenie opłat manipulacyjnych dzięki wykorzystaniu Planu Systematycznego Oszczędzania i nowatorskiego rozwiązania, jakim jest list intencyjny. Posiadacze jednostek uczestnictwa funduszy SEB mogą także zlecić systematyczne wypłaty z rejestrów. Rozpoczęcie inwestowania za pośrednictwem Bankier.pl w funduszach inwestycyjnych jest bardzo proste – polega na wypełnieniu odpowiedniego formularza i dokonaniu pierwszej wpłaty. Osoba fizyczna podaje jedynie dane z dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości, numer rachunku bankowego oraz adres e-mail. W funduszach inwestycyjnych swoje nadwyżki finansowe mogą lokować również firmy.

SEB TFI oferuje swoim klientom 5 funduszy inwestycyjnych, zróżnicowanych pod względem składu portfela, a zarazem ryzyka inwestycyjnego. Obecnie w Bankier.pl możliwe jest otworzenie rejestru w funduszach już dwóch towarzystw funduszy inwestycyjnych – opisanego powyżej SEB TFI oraz DWS TFI.

http://www.bankier.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry