Fundusze Xevin i Protos inwestują w projekt promujący sprzedaż lokalną

Twórcy aplikacji mobilnej Gimmy umożliwiającej sprzedaż lokalną i wymianę przedmiotów używanych pozyskali inwestorów – Xevin Investments oraz Protos.vc.

Aplikacja promuje lokalną sprzedaż i wszystkie prezentowane przedmioty są segregowane według odległości od kupującego. Aplikacja jest bezpłatna, działa na systemach Android oraz iOS. Co ciekawe z aplikacji można korzystać tylko na smartfonach i tabletach, bez możliwości przeglądania ogłoszeń w oknie przeglądarki. Wyróżnikiem serwisu ma być szybkość i prostota, dodanie nowego ogłoszenia według autorów nie powinno zająć dłużej niż 30 sekund.

gimmy

Dzięki środkom pozyskanym z inwestycji będziemy w stanie rozwinąć aplikację. W najbliższym czasie przede wszystkim planujemy powiększyć bazę użytkowników i ilość wystawionych produktów na sprzedaż. Będziemy rozwijać algorytm aplikacji, aby wyświetlane oferty były jak najlepiej dopasowane do każdego z użytkowników, a sprzedaż odbywała się przy jak najmniejszym zaangażowaniu użytkownika, z możliwie najkrótszym czasem wystawienia oferty – powiedział Olaf Kruk, założyciel Gimmy.

Oprócz funduszy Xevin Investments i Protos.vc w aplikację zainwestowali: Mariusz Gralewski (GoldenLine.pl i ZnanyLekarz.pl), Krzysztof Szalwa i Piotr Pokrzywa – byli członkowie zarządu GG Network SA oraz 4 inwestorów prywatnych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry