G DATA InternetSecutity TotalCare zwycięzcą testu instalki.pl

Program do kompleksowej ochrony komputera, G DATA InternetSecurity TotalCare zwyciężył w teście przeprowadzonym przez portal instalki.pl. Pakiet uzyskał 4,45 na 5 możliwych punktów. Zdobył najwyższą notę jeżeli chodzi m.in. o skuteczność w wykrywaniu i usuwaniu wirusów i funkcję kontroli rodzicielskiej. Redakcja zwróciła również uwagę na dodatkowe atuty, takie jak doskonała pomoc techniczna i przystępna, zważywszy na liczbę funkcji, cena.
Redakcja portalu instalki.pl przetestowała 6 produktów różnych producentów.
G DATA InternetSecurity TotalCare zajął pierwsze miejsce z sumą punktów 4,45. Na kolejnych miejscach znalazły się Kaspersky Internet Security 7.0 (4,25 pkt.) oraz Panda Internet Security 2008 (4,16 pkt.). Zwycięski pakiet G DATY okazał się niezawodny jeżeli chodzi o wykrywanie i usuwanie wirusów, trojanów, robaków oraz wszelkich innych zagrożeń, takich jak spyware, riskware czy adware. Doceniony został również za szybkość reakcji, skuteczny i łatwy w konfiguracji firewall oraz filtr antyspamowy.

Szczególną uwagę zwrócono także na zaimplementowany moduł kontroli rodzicielskiej, który również uzyskał najwyższą możliwą punktację (5). W podsumowaniu testu, G DATA InternetSecurity TotalCare został określony jako zaawansowane i bogate w funkcje rozwiązanie, sprawdzające się zarówno w komputerach domowych jak i przenośnych. Dobrze oceniona została również bezpłatna pomoc techniczna dla użytkowników oraz darmowa aktualizacja baz sygnatur wirusów, obowiązująca przez rok od zakupu.

W skład pakietu G DATA InternetSecurity TotalCare, oprócz wymienionych funkcji wchodzi również moduł do backupu danych oraz funkcja tuningu, optymalizująca pracę systemu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top