G DATA współpracuje z Domeny.pl

Pakiet antywirusowy – InternetSecurity 2008 – dołączany za darmo do usług hostingowych, to efekt rozpoczętej właśnie współpracy firm Domeny.pl i G DATA.
Pakiet InternetSecurity 2008 jest dołączany jako prezent do każdego serwera wirtualnego sprzedanego przez firmę Domeny.pl. Wcześniej klienci krakowskiej spółki otrzymywali za darmo program G DATA AntiVirus 2007. – W grudniu rozpoczęliśmy kolejny etap współpracy z firmą G DATA. Współpracy bezpośredniej. Myślę, że zaowocuje kolejnymi działaniami partnerskimi na polskim rynku internetowym – mówi Marcin Majerek, rzecznik prasowy Domeny.pl.

InternetSecurity 2008 jest obecnie jednym z najnowszych i najnowocześniejszych pakietów chroniących użytkowników przed zagrożeniami pochodzącymi z Internetu. Zawiera: program AntiVirus 2008, osobisty firewall, filtr spam, moduł ochrony rodzicielskiej i filtrowania treści. – Dobry hosting w połączeniu z dobrym oprogramowaniem, gwarantującym bezpieczeństwo, to podstawa dla spokojnego i efektywnego zaistnienia w Internecie – przekonuje Piotr Klockiewicz z G DATA Software. – Liczymy, że nasza współpraca z Domeny.pl przyniesie polskim internautom jeszcze więcej spokoju i bezpieczeństwa w 2008 roku – dodaje.

Prezent dla klientów Domeny.pl, w postaci pakietu InternetSecurity 2008, jest zwieńczeniem obchodów 10. rocznicy powstania krakowskiej spółki. – 2007 był rokiem jubileuszowym i potwierdził on, że jesteśmy jednym z liderów rynku hostingowego w Polsce. Na 2008 rok przygotowaliśmy niespodzianki w zakresie zarówno cen jak i rozwiązań technicznych, które umocnią jeszcze bardziej nasza pozycję – dodaje Marcin Majerek z Domeny.pl.

www.domeny.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry